Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Ateliér 2+kk, 59,4 m2 – Kuřim

2+kk

59 m2

Brno-venkov

Prodej

4 544 329 Kč

Popis nemovitosti

Už dlouho jste neobjevili nabídku, která by vás oslovila? Oceníte možnost nastěhování se do novostavby, kterou si dotvoříte dle vlastních představ?

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej praktického ateliéru s dispozicí 2+kk o celkové výměře 59,4 m2.
Ateliér, označený č. 2.01, se nachází v 2.NP/6.NP cihlové novostavby s výtahem a je orientován SZ směrem. V tomto polyfunkčním domě, který se nachází na strategickém místě, na samotném začátku města Kuřim s výbornou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností do Brna je 39 bytových a nebytových jednotek.

Dispozice bytu: Z prostorného zádveří, které zároveň slouží jako vaše šatna (12,6 m2), je přístup do pokoje (10,0 m2), koupelny (5,2 m2) vybavené umyvadlem, sprchovým koutem, toaletou a prostorem pro pračku, a nakonec do obývacího pokoje s kuchyní (celková výměra 30,4 m2). K ateliéru přísluší i sklep (2,3 m2), který je prakticky situován hned u jeho vstupu.

Součástí ceny ateliéru jsou dveře, laminátové podlahy, obklady, dlažby, zařizovací předměty a zásuvky. Vybavení kuchyně není součástí standardu, dotvoříte si tak sami svůj prostor a design. Topení je zajištěno ústřední plynovou kotelnou a každá jednotka bude vybavena měřičem spotřeby tepla.

Myšleno je samozřejmě i na vaše auto – zakoupení parkovacího stání v suterénu domu podmínkou. Určitě oceníte vzdálenost vlakového nádraží a zastávku autobusu, která vás spojuje s Brnem a je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od domu, stejně jako nákupní možnosti.
Město Kuřim a její okolí nabízí nespočet aktivit a možností trávení volného času v přírodě. Za zmínku určitě stojí Rozhledna Babí lom, kulturně historický zážitek z Kuřimských Štol, nebo nahlédnutí k tradičnímu způsobu života v Přírodním areálu Zlobice. Milovníky golfu, ale i lidí, které tento sport láká, určitě potěší nádherné golfové hřiště Kaskáda.

Kuřim je nepochybně skvělým výchozím bodem pro turistické a cyklistické výlety a také skvělým místem pro život blízko přírody, kde nemusíte hledat žádné kompromisy.
Bydlení v projektu MOZAIKA Kuřim určitě doporučuji. Více info v RK. Jsem zde pro Vás a těším se.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 544 329 Kč

Poznámka k ceně

cena vč. administrativního poplatku ve výši 1% + DPH

Podlaží

2

Plocha bytu

59 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Tyršova, Kuřim

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Kontakt