Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej ateliéru 1+kk se zahradou, 22 m2 – Ivanovice na Hané

1+kk

22 m2

Vyškov

Prodej

2 052 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi ateliér s vlastní zahrádkou. Ateliér je součástí novostavby domu s více bytovými jednotkami ve městě Ivanovice na Hané.

Nabízená jednotka s dispozicí 1+kk je situovaná v 1. nadzemním podlaží třípodlažního cihlového domu. Její celková výměra činí 21,60 m2, plus zahrádka/terasa, přibližně 13 m2.

Interiérové provedení bytu je plánováno v lepším standardu. Nechybí zde plastová okna s izolačním trojsklem antracitové barvy. Plánované jsou odolné vinylové podlahy, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a keramické obklady koupelen. Vše z podlahových a koupelnových studií. Interiérové prvky jsou vybrány tak, aby svou kvalitou a designem splnili požadavky pro moderní bydlení.

Ateliér disponuje samostatným vstupem z ulice. Hlavní místnost prosvětlí velká okna se vstupem přímo na terasu a vlastní zahrádku. Koupelna bude vybavena sprchovým koutem a spojená s toaletou. Dispoziční řešení je k dispozici v půdorysu v obrázcích.

Pro ohřev vody bude sloužit elektrický bojler. Vytápění je řešeno elektrickými kabely regulovatelnými v každé místnosti samostatně. O velice nízké provozní náklady se postará fotovoltaika na střeše domu.

Okolí bytového domu je velice klidné. Přímo před domem se nachází malý městský park a za domem zahrada rodinného domu.

Ivanovice na Hané jsou městem s bohatou historií a najdete zde množství pamětihodností. Svým obyvatelům také nabízí všechno pro klidný a komfortní život s dostupnou občanskou vybaveností. Je zde mateřská a základní škola, potraviny, obchody, restaurace, lékař i čerpací stanice.

Město má také velice strategickou polohou vůči okolním větším městům – leží přibližně 40 km východně od Brna, 8 km od Vyškova, 21 km jižně od Prostějova a 40 km od Olomouce.
Spojení s nedalekým Vyškovem zabezpečuje pravidelná autobusová linka (přibližně 20 min. jízdy autobusem, 10 min. autem). Velkou výhodou je také přímé vlakové spojení s Brnem, Olomoucí, Přerovem a také nedalekým Vyškovem.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkazu: https://youtu.be/35DvmXJ_sKI

V domě jsou k dispozici na prodej i další jednotky s dispozicemi 1+kk a 2+kk.
Nabízená nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i pro investici na pronajímání.

Předpokládaný termín dokončení stavby je 4Q/2023.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 052 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Podlaží

1

Plocha bytu

22 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Horní Valy, Ivanovice na Hané

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt