Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 1+kk, 47,69 m2 – Modřice

1+kk

48 m2

Brno-venkov

Prodej

4 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Úžasný, slunný byt 1+kk s balkonem a parkováním.
Máme pro vás jedinečnou příležitost. Nabízíme moderní byt 1+kk v novostavbě na ulici Za Humny v Modřicích. Tento byt o velikosti 47,72 m2 se nachází ve 2. patře z celkových 2 pater a je již zkolaudován.

Skvělá lokalita. Byt se nachází v klidné lokalitě Modřic, kde se setkává pohodlný životní styl s dobrou dostupností do centra Brna. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a restaurací. Místní parky a zelené plochy nabízí skvělou možnost pro odpočinek a sportovní aktivity.

Byt je navržen s důrazem na pohodlí a moderní design. Otevřená kuchyň propojená s obývacím prostorem (31,10 m2) vytváří příjemné a prostorné prostředí. Z obývacího pokoje máte přímý vstup na balkon o velikosti 6,33 m2, odkud se naskýtá krásný výhled na okolní krajinu a zahrádky. Dále zde najdete koupelnu (5,32 m2) s toaletou a sprchovým koutem. Chodba (9,47 m2) pak nabízí možnosti dalšího úložného prostoru. Podlahové vytápění, ohřev vody el. bojlerem s tepelným čerpadlem.

K bytu náleží parkovací místo přímo pod budovou (1. podzemní patro), což je zvláště výhodné pro pohodlný přístup (není zahrnuto v kupní ceně). Energetická náročnost budovy je hodnocena třídou A, což znamená nízké provozní náklady a šetrný provoz pro životní prostředí. Vytápění el. podlahovým vytápěním, ohřev vody el. bojlerem s tepelným čerpadlem.

Nenechte si ujít tuto šanci na dokonalý byt v Modřicích. Cena bez provize. Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky. Těšíme se na vás!

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 990 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

48 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Za Humny, Modřice

Balkón

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Kontakt