Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 1+kk, 53 m2 – Pasohlávky

1+kk

53 m2

Brno-venkov

Prodej

5 164 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci na víkendy? Investiční nemovitost na pronájem? Byt v nově vznikajícím projektu, který se nachází v jedné z nejoblíbenějších části republiky? Místo pro klidný život? Pak čtěte dále.

V zastoupení prodávajícího nabízíme prodej bytu 1+kk (41 m2) s prostornou terasou (9 m2), zahradou (122 m2), sklepem (2,6 m2) a parkovacím stáním, nacházejícího se v Pasohlávkách, konkrétně v projektu podrimskymvrchem.cz
Strategické umístění projektu s dokonalým výhledem na vrcholy Pálavy a blízkosti Novomlýnských nádrží, bezproblémové parkování.

Moderní architektonické řešení 9 bytových domů působí harmonickým a jednotným dojmem, který splňuje vysoké nároky na bydlení pro všechny věkové kategorie. Urbanistická struktura samostatných objektů umožňuje dostatečnou míru soukromí a individuality pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory s omezenou mobilitou.
Dispoziční řešení staveb je založeno na třech půdorysných modulech, které jsou v jednotlivých podlažích využity různými kategoriemi bytů. Od standardního 1+kk v úpravě pro imobilní, až po exkluzivní mezonetové byty 2+kkk s terasou a výhledem na dominantu Pálavy.
Součástí projektu je i kavárna, která poskytne zázemí pro společná setkávání.
Byt má ve standardním provedení vinylové podlahy, plastová okna, obklady a dlažby dle vlastního výběru z katalogu. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem.

Kolaudace projektu a předání klíčů novým majitelům je plánováno na první polovinu roku 2023
Víkendové bydlení Pod Římským vrchem vám nabídne možnost dopřát si spojení kulturního a historického zážitku s moderním bydlením v krásném krajině Pálavských vrchů.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

5 164 000 Kč

Poznámka k ceně

cena včetně parkovacího stání a zahrady

Podlaží

1

Plocha bytu

53 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Pasohlávky

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt