Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 2+kk, 52,22m2 + zahrada – Boskovice

2+kk

52 m2

Blansko

Prodej

2 850 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte moderní, prosvětlené a spokojené bydlení? Oceníte možnost nastěhování se do novostavby, kterou si dotvoříte dle vlastních představ? Pokud ano, máme pro vás k prodeji byty v projektu BD Panorama Boskovice. Boskovice samotné jsou moderním městem s plnou občanskou vybaveností a malebným okolím. Jedná se o novou, poklidnou zástavbu navazující na urbanismus sousedních bytových domů. V této etapě jsou aktuálně k dispozici 3 bytové domy s jednotkami 1+kk – 4+kk o velikosti od 42 m2 po 113 m2. Jednotlivé byty vás rozhodně ohromí 2x2m velkými okny, kterými do interiéru vstupuje nejen denní světlo, ale i uklidňující zeleň. Celé schodiště je pak osvětleno denním světlem, které do domu vstoupí světlíkem, umístěným na střeše domu.

V nabídce máme byt ve 1. NP s dispozicí 2+KK o celkové výměře 52,22 m2. K bytu patří do užívání i zahrádka o výměře 260,2 m2. Orientace bytu SZ.
Provedu vás nyní bytem A1.02…

Ze vstupní haly (3,62 m2) je přístup do šatny (5,44 m2), koupelny (3,70 m2) vybavené vanou a umyvadlem, a na samostatnou toaletu (1,59 m2), která je pro zvětšení vašeho komfortu od koupelny oddělena.
Kuchyně je spojena s jídelnou a prostorným obývacím pokojem (celková výměra 21,14 m2) o odtud taky vede vstup do ložnice (14,81 m2).
Francouzská okna v ložnici a v pokoji s orientací na SZ slouží jako vstup na předzahrádku.
Vybavení kuchyně není součástí standardu. Dotvořte si sami svůj jedinečný design a styl.

Z praktických a ekonomických otázek, které vás jistě napadnou doplňujeme, že ohřev vody bude řešen v bytě bojlerem, navíc je zde úsporné elektrické podlahové topení, které umožňuje efektivnější způsob vytápění po celé ploše místnosti, bezúdržbový provoz a dlouhou životnost. Každá místnost bude opatřena vlastním termostatem pro individuální nastavení teploty. V domě je umístěna kočárkárna a místnost pro odkládání odpadu.
Myšleno je samozřejmě i na vaše auto/a. Pohodlně je zaparkujete buď uvnitř nově vybudovaných garážových prostor či venku před vaším domem. Střecha této budovy je ozeleněna (pohled bude tedy nerušivý a oceníte zde funkčnost zelené střechy). Zároveň nabízíme k prodeji i sklepní kóje, takže krabice po stěhování, kolo anebo pneumatiky budou mít své místo.

Rozhodně doporučuji přijet se do Boskovic podívat a vybrat si váš ideální byt.

Více informací na panoramaboskovice.cz a v RK.
Jsem zde pro Vás a těším se.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 850 000 Kč

Poznámka k ceně

neplatíte daň z nabytí a provizi RK, cena je konečná

Podlaží

1

Plocha bytu

52 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Otakara Kubína, Boskovice

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt