Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 3+kk, 81,38 m2 – Modřice

3+kk

86 m2

Brno-venkov

Prodej

8 290 000 Kč

Popis nemovitosti

Úžasný, slunný byt 3+kk s balkonem a parkováním.
Máme pro vás jedinečnou příležitost. Nabízíme moderní byt 3+kk v novostavbě na ulici Za Humny v Modřicích. Tento byt o velikosti 81,3 m2 + balkon 11,7 m2 se nachází ve 3. patře z celkových 3 pater a je již zkolaudován.

Skvělá lokalita. Byt se nachází v klidné lokalitě Modřic, kde se setkává pohodlný životní styl s dobrou dostupností do centra Brna. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a restaurací. Místní parky a zelené plochy nabízí skvělou možnost pro odpočinek a sportovní aktivity.

Byt je navržen s důrazem na pohodlí a moderní design. Otevřená kuchyň propojená s obývacím prostorem (30,5 m2) vytváří příjemné a prostorné prostředí. Z obývacího pokoje máte přímý vstup na balkon o velikosti 12,7 m2, odkud se naskýtá krásný výhled na okolní krajinu a zahrádky. Dále zde najdete 2 pokoje (20,4 m2 a 12,1 m2), koupelnu (4,3 m2) a samostatnou toaletou (2,2 m2). Chodba (11,8 m2) pak nabízí možnosti dalšího úložného prostoru. Podlahové vytápění, ohřev vody el. bojlerem s tepelným čerpadlem.

K bytu náleží parkovací místo přímo pod budovou (1. podzemní patro), což je zvláště výhodné pro pohodlný přístup (není zahrnuto v kupní ceně). Energetická náročnost budovy je hodnocena třídou A, což znamená nízké provozní náklady a šetrný provoz pro životní prostředí.

Nenechte si ujít tuto šanci na dokonalý byt v Modřicích. Cena bez provize. Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky. Těšíme se na vás!

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

8 290 000 Kč

Poznámka k ceně

+ parkovací stání 460.000 Kč (není podmínkou)

Podlaží

3

Plocha bytu

86 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Za Humny, Modřice

Balkón

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Kontakt