Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 3+kk+šatna, 170 m2 – Brno – Chrlice

3+kk

170 m2

Brno-město

Prodej

15 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Máme pro Vás nevšední nabídku – neskutečně luxusní byt 3+kk+šatna, 170 m2 v Brně – Chrlicích. Z dispozice tvoří 60 m2 obytná podkrovní galerie.

Tato nemovitost je synonymem pro luxus a vkusný design. Máte k dispozici precizně vyrobenou kuchyň od značky Nadop s prvotřídními spotřebiči De Dietrich a krásnou pracovní deskou z Technistone kamene. Koupelna je vybavena zařízením a luxusním obkladem od Keraservisu. Veškerý nábytek v bytě je dělaný na míru. Postel v ložnici, která je součástí prodeje má několikametrové čelo, které tvoří téměř celou stěnu. Vyrobená je pod značkou Mariana Ivanyk a poskytuje dokonalý komfort. Množství úložného prostoru v bytě vás nikdy nezklame.

Zabezpečení tohoto bytu je na profesionální úrovni díky systému LOXONE a kamerovému systému, který monitoruje společné chodby před bytem i samotný byt. Navíc se může pochlubit inteligentním domácím systémem, který zahrnuje automatické otevírání dveří, vytápění, alarm napojený na místní policii, monitoring oken, centrální audiosystém, detekci požáru a osvětlení Loxone. Díky této chytré domácnosti lze ovládat celý byt přes mobilní aplikaci. Centrální stínění je na všech oknech v podobě zatemňovacích předokenních žaluzií.

Byt se nachází ve 2.NP/2.NP (poslední patro) v novostavbě, která disponuje 3 bytovými jednotkami, vchod slouží pouze pro 2 z nich. Jednotka byla původně řešena jako 4+kk, stávající majitelka ho změnila na prostorný byt 3+kk se šatnou, rozlehlou ložnicí, velkým obývacím pokojem napojeným na kuchyň, samostatným WC a koupelnou a obytným podkrovím. Navíc je k bytu i samostatná technická místnost (umístěná na chodbě), kterou lze využít jako sklep/sklad, nebo prostor pro praní.

K dispozici je úžasná terasa o rozloze 15 m2, která nabízí dokonalý prostor pro relaxaci s příjemným výhledem do vnitrobloku a do zahrad.
Dispozice tohoto mezonetového bytu: chodba (10,6 m2), ob. pokoj s kuchyní (40,9 m2), ložnice (22,1 m2) se šatnou (12,6 m2), koupelna (5,3 m2), WC (1,6 m2), komora na patře (1,9 m2), galerie (60 m2), terasa (15 m2).
Dalším benefitem je garáž přímo v domě (její hodnota není zahrnuta v kupní ceně). Bezproblémové parkovaní na ulici před domem.

Chrlice, jako městská část Brna, nabízí svým obyvatelům jedinečnou kombinaci klidu a pohody, kterou přináší život na okraji města, s výhodami snadného přístupu do centra a širokou paletou rekreačních aktivit. Tato část Brna je obklopena krásnou přírodou, což umožňuje obyvatelům vychutnávat si venkovský životní styl a zároveň mít metropoli na dosah ruky.
Chrlice se nacházejí na jižním okraji Brna a jsou obklopeny lesy a zelenými plochami, což dává obyvatelům jedinečnou příležitost pro pěší túry, cyklistiku a relaxaci ve volné přírodě. Dopravní dostupnost je dalším pozitivním rysem Chrlic. Městskou hromadnou dopravu lze snadno využít pro rychlý přesun do centra Brna a dalších částí města. Autem je to odsud také snadné, s dobrými spojeními na dálnice a hlavní silnice.

Tato nabídka je pro ty, kteří hledají kombinaci kvality, moderního designu a soukromí. Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost a obraťte se na nás co nejdříve pro prohlídku tohoto bytu, který představuje vrchol luxusu v Brně – Chrlicích.

Specifikace nemovitosti

Cena

15 900 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

170 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Brno

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt