Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 1+kk, 42 m2 – Brno – Štýřice

1+kk

42 m2

Brno-město

Prodej

4 500 000 Kč

Popis nemovitosti

centrum na dosah, lukrativní adresa, skvělá pronajímatelnost, klimatizace, dobře koncepčně řešená terasa s výhledem do zahrady, minuta chůze na tramvaj a přitom naprostý klid v okolí bytu

Hledáte něco takového ? Pak by vás mohla zajímat nabídka bytu 1 + kk o celkové ploše 42 m2 ( započítávám i terasu ). Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží velmi čisté a udržované budovy. Moderní bytový dům se nachází v klidné ulici Jaroslava Foglara v městské části Štýřice. Navazující ulice nese jméno Vinohrady a následuje ulice Vídeňská. Pokud jste vyznavačem eko cestování, tak věřte, že na tramvajovou zastávku vám cesta nezabere déle než minutu a odsud můžete vyrazit pohodlně do jakékoliv části města. V bezprostřední blízkosti bytu vše potřebné –
zdravá výživa, kadeřnictví, restaurace, lékárna, potraviny. Pokud se rádi procházíte, jistě ihned po nastěhování vyrazíte na procházku v docházkové vzdálenosti známý Červený kopec, kde vás zaujme spousta zeleně, zahrádek, stromů a krásný výhled na Brno, nebo BVV. Zkrátka ideální místo na pro spokojené bydlení.

Pokud jsou však Vaše úmysly čistě investiční, budete mile překvapeni jak rychle svůj byt za nájemné cca 15 500 Kč v dnešní době velké poptávky po nájemném bydlení pronajmete.

Byt je vhodný i na provozování Vaší kanceláře, ať jste architektem, advokátem, ředitelem a nebo majitelem firmy, nebude jistě složité byt předělat na kancelář. Dole pod budovou v kryté garáží jsou k pronájmu ještě dvě parkovací místa a odsud výtahem až před práh Vašich dveří.

Dispozice bytu:
obytný pokoj s kuchyňským koutem – 29,7 m2
chodba – 4 m2
koupelna s vanou – 4,8 m2
terasa – 3,5 m2

V uvedené kupní ceně není započítána provize RK

Zaujala Vás nabídka bytu ? Pokud ano, zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

odkaz na video prohlídku zde:
https://youtu.be/CDfwXBfzCZM

Specifikace nemovitosti

Cena

4 500 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

42 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Jaroslava Foglara, Brno

Terasa

Stav

Rezervováno

Kontakt