Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+1, 38 m2 – Brno – Královo Pole

2+1

38 m2

Brno-město

Prodej

4 650 000 Kč

Popis nemovitosti

Dovolte nám nabídnout Vám ke koupi byt s dispozicí 2+1 na ul. Palackého třída, v oblíbené části Brna – Králově Poli.

Byt je situovaný ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu bez výtahu. Jeho celková výměra je 38 m2 (spolu se zádveřím podlahová plocha činí přibližně 41 m2). Budova je rohová a disponuje menším vnitroblokem přístupným pro všechny obyvatele budovy. Do bytu je přístup přes pavlač.

Za vchodovými dveřmi se nachází chodba, ze které se vstupuje do koupelny a kuchyně. Následuje průchozí obývací pokoj, ze kterého je přístup do největší místnosti, která je aktuálně zařízená jako ložnice. Orientační půdorys bytu je k dispozici v obrázcích.

Okna bytu jsou plastová. Pro ohřev vody a vytápění slouží vlastní plynový kotel v bytě. Ostatní provozní náklady na byt jsou nízké – necelých 1.500 Kč měsíčně.

Poloha bytu je vynikající zejména vzhledem k blízkosti centra města. Přímo před bytovým domem se nachází zastávka tramvaje a v jeho okolí veškerá občanská vybavenost – školy a školky, potraviny, restaurace, obchody, ale také sportovní areály a udržované parky.

Byt je aktuálně družstevní. O převod do osobního vlastnictví je zájem v brzké budoucnosti. Vzhledem ke své poloze je byt vhodný také jako investice k pronajímání.

K dispozici je ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 650 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

38 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Palackého třída, Brno

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt