Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+1, 65 m2 – Frenštát pod Radhoštěm

2+1

65 m2

Nový Jičín

Prodej

2 200 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout k prodeji byt s dispozicí 2+1 o celkové výměře 55,4 m2 se dvěma lodžiemi (plus 10 m2) a sklepem.

Byt se nachází ve 2. patře revitalizovaného panelového domu na ul. Školská čtvrť ve Frenštátě pod Radhoštěm. Panelový dům je zateplený a vybavený dvěma výtahy.

Byt je hezky slunečný. Jeho okna směřují na dvě světové strany – jižní a východní. Ze všech místností – z obývacího pokoje, ložnice i kuchyně je přístup na lodžie. Největší místnost – obývací pokoj má přibližně 20 m2. Velice praktická je komora nacházející se hned po vstupu do bytu. Orientační půdorys je k dispozici v obrázcích.

Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. V obytných místnostech je na podlaze nové lino. Jinak je byt je v původním, ale udržovaném stavu.

K bytu náleží sklep a také je možné využívat společné prostory – kočárkárnu a kolárnu.

V blízkém okolí bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, potraviny, restaurace a mnoho dalšího. Dostupná je také autobusová zastávka, vlaková stanice nebo také centrum města.

Pro milovníky sportu je zde zimní stadion, krytý bazén, tenisové kurty nebo venkovní workoutové hřiště. Nedaleko od domu se také nachází les protkaný stezkami pro pěší nebo cykloturistiku.

Byt je aktuálně družstevní s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví. Jeho koupi je možné financovat hypotečním úvěrem.

Byt je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 200 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Podlaží

2

Plocha bytu

65 m2

Podlaží

2

Kraj

Moravskoslezský kraj

Okres

Nový Jičín

Lokalita

Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm

Lodžie

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz