Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2KK 38,4m2 Brno – Černovice / ul. Štolcova /

2+kk

38 m2

Brno-město

Prodej

4 690 000 Kč

Popis nemovitosti

Jsem potěšen, že Vám mohu nabídnout k prodeji byt s dispozičním řešením 2KK, nacházející se v Brně, městské části Černovice. Možnost zakoupení zahrádky za domem!

Jednotka je umístěna ve 2NP čtyřpodlažního bytového domu, kde bude realizováno 8 bytů s dispozičním řešením 1+1 – 3KK. K jednotlivým bytům bude možno zakoupit sklepní kóji.
Uspořádání bytu je velmi prakticky a funkčně řešeno. Ze vstupní chodby se dostanete do veškerých místností. Obytné části s prostorem pro kuchyňskou linku, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a toaletou.
Bytová jednotka splňuje veškeré předpoklady pro vlastní bydlení, či k investici.

K jednotce je možno zakoupit zahrádku/prostor k posezení, které budou umístěny za domem. V nabídce je 6 zahrádek rozličných výměr. Jednotlivé zahrádky budou od sebe odděleny kvalitními, moderními květináči, které budou již osázeny rostlinami, které svým růstem a vzhledem budou zajišťovat soukromí a podtrhnou útulnost jednotlivých prostor. Vizualizace viz. fotodokumentace.
Zahrada č. 1 – výměra 21m2 – cena 367.500Kč
Zahrada č. 2 – výměra 17m2 – cena 297.500Kč
Zahrada č. 3 – výměra 14m2 – cena 245.000Kč
Zahrada č. 4 – výměra 20m2 – cena 350.000Kč
Zahrada č. 5 – výměra 9m2 – cena 157.500Kč
Zahrada č. 6 – výměra 10m2 – cena 175.000Kč

Byt bude disponovat vysokými standardy použitých materiálů, zařizovacích předmětů i kvalitou provedených prací. Nemovitost bude splňovat nejvyšší nároky na kvalitní a moderní bydlení.
Předpokládaný termín kolaudace s následným nastěhováním je plánován na červenec/srpen 2024.
Velmi vstřícně je nastaven postup financování, kdy v první fázi koupě / převodu DP / hradíte pouze provizi RK a po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí částku 250.000Kč.
Případný HÚ bude řešen až následovně, před uzavřením Smlouvy o převodu družstevního podílu, tedy až v roce 2024, kdy je předpoklad příznivějších úrokových sazeb.
S financováním Vám velmi rádi pomůžeme prostřednictvím našich finančních specialistů, kteří mají projekt již zalistován u bankovních společností a jsou schopni vždy zajistit nejvýhodnější financování pro Vás.

Ideální je strategické umístění nemovitosti, která se nachází v žádané brněnské lokalitě, v Černovicích, zajišťující ideální dostupnost jak do centra města, tak k veškerým dopravním uzlům či na Černovické terasy. V okolí naleznete i kompletní občanskou vybavenost.

Jedná se převod družstevních podílů s následným převodem do osobního vlastnictví, kdy celý proces připravíme a zrealizujeme za Vás.

K nastěhování 7/8 2024.

V bytovém domě jsou k prodeji i další byty s dispozičním řešením 1+1 – 3KK.

Proces převodu DP:

– Po podpisu RS úhrada provize RK
– Po podpisu SSBK úhrada 250.000Kč z kupní ceny
– Po kolaudaci a podpisu Smlouvy o převodu DP úhrada zbývajících části kupní ceny
– Po převodu veškerých DP bude následovat převod do OV / vše připravíme a zajistíme za Vás /

Jsem přesvědčen, že Vás nabízená jednotka osloví. Velmi rád Vám sdělím bližší informace při osobním setkání.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 690 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

38 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Štolcova, Brno

Zahrada

Balkón

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt