Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+kk, 47 m2

2+kk

47 m2

Brno-město

Prodej

4 900 000 Kč

Popis nemovitosti

lukrativní adresa Brno Vídeňská ( přední část u ulice Poříčí ), skvělá pronajímatelnost, prosklený balkon s posezením a orientací do klidné ulice Vinohrady, krásný výhled na večerní osvětlený PETROV přímo od jídelního stolu, večerní výhled na hrad ŠPILBERK

Hledáte něco takového ? Pak by vás mohla zajímat nabídka tohoto bytu. Byt je aktuálně řešen jako 1 + kk o celkové ploše 47 m2 ( započítávám i balkon ), byt se dá velmi jednoduše předělat díky sádrokartonové příčce na dispozici 2 +kk ( viz půdorys ve fotogalerii ). Pokud to bude Vaším přáním, tak na náklady prodávajícího tuto úpravu zajistíme, tak aby v momentě převzetí bytu bylo vše hotové.

Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží udržované a čisté budovy s výtahem. Moderní bytový dům se nachází na ulici Vídeňská v městské části Štýřice. Tramvajovou zastávku zde máte jako na dlani, odsud už můžete vyrazit pohodlně do jakékoliv části města.
V bezprostřední blízkosti bytu vše potřebné – zdravá výživa, kadeřnictví, restaurace, lékárna, potraviny. Ideální místo na pro spokojené bydlení.

Pokud jsou však Vaše úmysly čistě investiční, budete mile překvapeni jak rychle svůj byt za nájemné cca 16 000 Kč v dnešní době velké poptávky po nájemném bydlení pronajmete. Byt nabízíme plně zařízený, tak jak jej vidíte na fotografiích. K pronájmu je tak ihned připravený.

Byt je vhodný i na provozování Vaší kanceláře, ať jste architektem, advokátem, ředitelem a nebo majitelem firmy, nebude jistě složité byt předělat na kancelář.

Dispozice bytu:
obytný pokoj s kuchyňským koutem – 32,7 m2, po případné přestavbě bude tento prostor rozdělen na 20,5 m2 a ložnici 11,6 m2
chodba – 4,75 m2
koupelna s vanou – 4,2 m2
balkon – 5,32 m2

Nízké měsíční náklady na bydlení ve výši 2 600 Kč
V uvedené kupní ceně není započítána provize RK

Zaujala Vás nabídka bytu ? Pokud ano, zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 900 000 Kč

Poznámka k ceně

náklady na bydlení 2 600 Kč/měsíc

Podlaží

4

Plocha bytu

47 m2

Podlaží

4

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Vídeňská, Brno

Balkón

Stav

Aktuální

Kontakt