Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu – 2+kk, 48 m2 – Znojmo

2+kk

48 m2

Znojmo

Prodej

2 480 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi byt s dispozicí 2+kk s výměrou 47,5 m2. Byt je situovaný ve druhém patře (3. nadzemním podlaží) cihlového bytového domu téměř v centru města – na ul. Alšova.

Kromě vlastního bydlení je také ideální jako investiční příležitost k pronajímání.
Byt se aktuálně pronajímá za 10.900 Kč plus zálohy za služby a energie. Byt může být novému majiteli k dispozici kdykoliv.

Některé vybavení z fotek v bytě může zůstat – kuchyňská linka, police, skříň a menší úložné prostory. Koupelna prošla rekonstrukcí. Je vybavena velice prostorným sprchovým koutem a je spojená s toaletou. Dispoziční rozložení bytu a půdorys je k dispozici v obrázcích.

K bytu náleží dva sklepy (4,4 m2 a 1,1 m2). Pro ohřev vody i topení je aktuálně využíván plyn. Parkování je možné na nově opravené ulici v okolí bytového domu.

V blízkém okolí bytového domu je dostupná veškerá občanská vybavenost – základní a mateřské školy, obchody, restaurace, lékárny, sportovní hřiště, zastávky MHD a mnoho dalšího. Velice dobrá pozice je také vzhledem k dostupnosti na náměstí nebo na hlavní autobusovou a vlakovou stanici – přibližně 600 m.

Cena bytu je po slevě z původní ceny 2.750.000 Kč.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 480 000 Kč

Podlaží

3

Plocha bytu

48 m2

Podlaží

3

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Znojmo

Lokalita

Alšova, Znojmo

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt