Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+1 se zahradou a parkovacím stáním, 52 m2 – Ivanovice na Hané

2+1

52 m2

Vyškov

Prodej

3 490 700 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi byt se zahrádkou a parkovacím stáním. Je součástí nízkoenergetické novostavby domu s více bytovými jednotkami ve městě Ivanovice na Hané.

Budova je ve fáze hrubé stavby a prohlídky jsou již možné.

Byt s dispozicí 2+1 (úprava na 2+kk je po domluvě možná) je situovaný ve 3. nadzemním podlaží třípodlažního cihlového bytového domu. Celková výměra bytu činí 52,10 m2.

Interiérové provedení bytu je plánováno v lepším standardu. Nechybí zde plastová okna s izolačním trojsklem v dekoru dřeva hnědé barvy. Plánované jsou odolné vinylové podlahy, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a keramické obklady koupelen. Vše z podlahových a koupelnových studií. Interiérové prvky jsou vybrány tak, aby svou kvalitou a designem splnily požadavky pro moderní bydlení.

Okna bytu směrují na dvě světové strany. Koupelna vybavená sprchovým koutem a toaleta jsou samostatné místnosti. Dispoziční řešení bytu je k dispozici v půdorysu v obrázcích.

O velice nízké provozní náklady pro ohřev vody a topení se postará tepelné čerpadlo.

K bytu náleží vlastní parkovací stání. Nový majitel má také možnost využívat část menší zahrady za domem (cca 40 m2). Okolí bytového domu je velice klidné. Přímo před domem se nachází malý městský park a za domem zahrada rodinného domu.

Ivanovice na Hané jsou městem s bohatou historií a najdete zde množství pamětihodností. Svým obyvatelům také nabízí všechno pro klidný a komfortní život s dostupnou občanskou vybaveností. Je zde mateřská a základní škola, potraviny, obchody, restaurace, lékař i čerpací stanice.

Město má také velice strategickou polohou vůči okolním větším městům – leží přibližně 40 km východně od Brna, 8 km od Vyškova, 21 km jižně od Prostějova a 40 km od Olomouce.

Spojení s nedalekým Vyškovem zabezpečuje pravidelná autobusová linka (přibližně 20 min. jízdy autobusem, 10 min. autem). Velkou výhodou je také přímé vlakové spojení s Brnem, Olomoucí, Přerovem a také nedalekým Vyškovem.

V domě jsou k dispozici na prodej i další jednotky s dispozicemi 1+kk a 2+1/2+kk.
Nabízená nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i pro investici na pronajímání.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Specifikace nemovitosti

Cena

3 490 700 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Podlaží

3

Plocha bytu

52 m2

Podlaží

3

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Horní Valy, Ivanovice na Hané

Zahrada

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz