Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+1, 70 m2 – Brno – Bystrc

3+1

68 m2

Brno-město

Prodej

4 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi prostorný byt s dispozicí 3+1 situovaný v 8. nejvyšším patře revitalizovaného panelového domu na ul. Kuršova v Brně – Bystrci.

Byt má celkovou výměru 68,29 m2. Náleží k němu lodžie (plus 3,79 m2) a sklep (plus 1,45 m2). V rámci bytového domu je také možné využívat společnou kočárkárnu nebo kolárnu.

Je v téměř původním, ale udržovaném stavu. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Přístup na zasklenou lodžii je z kuchyně. V obývacím pokoji a hlavní ložnici jsou velká otevíratelná francouzská okna. Obývací pokoj je také vybaven klimatizační jednotkou. Nejvyšší patro je zárukou krásného výhledu do okolí.

Koupelna je původní – umakartová. Je vybavena vanou, toaleta je samostatná místnost. Na podlahách je položeno linoleum nebo koberec.

Byt disponuje dvěma samostatnými neprůchozími pokoji. Největší – obývací pokoj – je průchozí do kuchyně a do chodby. Dispoziční řešení bytu je k dispozici v půdorysu v obrázcích.

Přístup do bytu je bezbariérový a výtahem se komfortně dostanete přímo až na patro, na kterém se nachází čtyři byty. Chodba před nimi je na každém patře samostatně uzamykatelná, což přispívá k zvýšení bezpečnosti a zároveň je možné využít prostor před bytem například k umístění botníku.

Okolí bytového domu je plné zeleně. Zároveň je v oblasti dobře dostupná občanská vybavenost. Zastávka MHD leží přibližně 400 m od domu. Je zde také mateřská a základní škola, potraviny, restaurace, lékárna a mnoho dalšího. Bytový dům je situován také nedaleko brněnské přehrady a obory Holedná.

Byt je k dispozici ihned, resp. po domluvě.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Podlaží

9

Plocha bytu

68 m2

Podlaží

9

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Kuršova, Brno

Lodžie

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt