Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+1, 75 m2 – Brno – Černá Pole

3+1

72 m2

Brno-město

Prodej

5 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi velice prostorný byt s dispozicí 3+1 v oblíbené lokalitě Brna – Černých Polích na Náměstí SNP.

Podlahová plocha bytu je 72,15 m2, plus balkon 2,20 m2, plus sklep 1,07 m2. Nachází se v 7., nejvyšším podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem.
Panelový dům je zateplený s novou fasádou, střechou a novými plastovými rozvody vody a kanalizace.

Byt je v původním, ale v hezky udržovaném, čistém a především funkčním stavu. Jádro je umakartové, toaleta a koupelna jsou samostatné místnosti. V pokojích se nachází zachovalé parkety zakryté kobercem. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Většina vybavení z fotek může v bytě zůstat.

Okna bytu jsou orientována na dvě světové strany – severovýchod a jihozápad – a byt krásně prosvětlují. Na první pohled Vás okouzlí nádherné výhledy na Brno a do dalekého okolí. Balkon je orientovaný na jihozápad směrem do parku se vzrostlými stromy.

K bytu je možné využívat již vzpomínaný sklep nebo společnou kočárkárnu a kolárnu.

Černá Pole jsou oblíbená zejména pro dobrou dostupnost do centra města, dostupnou občanskou vybavenost a množství zeleně. V okolí bytového domu se nachází potraviny, mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, lékař a mnoho dalšího. Zastávka tramvaje leží 180 m od vchodu a do centra města se dostanete přibližně za 13 min.

Byt je k dispozici po domluvě.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

5 990 000 Kč

Podlaží

8

Plocha bytu

72 m2

Podlaží

8

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

náměstí SNP, Brno

Balkón

Stav

Aktuální

Půdorys

Virtuální prohlídka

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz