Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+1, 75 m2 – Labská, Starý Lískovec

3+1

71 m2

Brno-město

Prodej

4 590 000 Kč

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji byt s dispozicí 3+1 o výměře 69,6 m2 + balkón 5 m2 nacházející se v 7. patře panelového domu na ul. Labská ve Starém Lískovci.

Dále k bytu náleží sklep o výměře 2 m2 a možnost využití kolárny. Přesnější rozložení jednotlivých pokojů, můžete vidět detailněji na přiloženém půdorysu.

Tento byt má praktické rozložení pokojů a velkou chodbu pro instalaci úložného systému. Byt disponuje výhledem na dvě světové strany z posledního patra.

Velkou výhodou bytu je lokalita, byt se nachází v bezprostřední blízkosti zastávek tramvaje a autobusu, odkud se pohodlně dostanete do 10 min do samého centra Brna. Taktéž je bydlení obklopeno parkovištěm, takže je možné na ulici parkovat bez omezení modrých zón. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází krásné dětské hřiště a spoustu zelené plochy pro venčení pejsků či možnosti procházek. V okolí bytu nic nechybí. Lokalita disponuje řadou škol a školek, v nedaleké blízkosti se nachází sportovní areál Fit4all. Dále zde naleznete obchody typu Albert, Billa a mnoho dalších, taktéž kavárny, vinárny a restaurace. Velkou výhodou je i blízkost obchodního centra Campus Square a Fakultní nemocnice Brno.

Jednotka je ve stavu jaký vidíte na fotografiích. V roce 2017 proběhla rekonstrukce koupelny včetně toalety, všech dveří a kuchyně.
Byt je tedy možné ihned obývat bez větších zásahů. Z tohoto pohledu je tento byt ideální investiční příležitostí s okamžitým nájmem ve výši 19.000,- a výše. Už jen skrze nedostatek bydlení pro rozšiřující výstavu kancelářských budov kolem Campus Square a nemocnice.

Pro více informací se obracejte na makléřku.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 590 000 Kč

Podlaží

7

Plocha bytu

71 m2

Podlaží

7

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Labská, Brno

Balkón

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt