Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+1, 93 m2 – Náměšť nad Oslavou

3+1

93 m2

Třebíč

Prodej

4 190 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný prostorný byt s dispozicí 3+1 se dvěma lodžiemi na ul. Gen. Mrázka v Náměšti nad Oslavou.

Byt je situovaný ve třetím nadzemním podlaží menšího bytového domu z roku 2001. Bytový dům je zateplený.

Byt je velice prostorný. Jeho celková výměra (bez lodžií a sklepa) činí 82,2 m2. Disponuje dvěma lodžiemi s výměrou 4,8 m2 a 6 m2. K bytu náleží sklep a je také možné využívat kočárkárnu / kolárnu nebo sušárnu.

Okna bytu jsou orientována na tři světové strany – sever, západ a jih. Z jižní lodžie je nádherný výhled na nedaleký Vícenický žleb a lesy po jeho březích. Díky tomu, že se jedná o koncovou zástavbu, je při posezení na lodžií naprosté soukromí.

Všechny pokoje jsou neprůchozí. V případě zájmu je možné dispozici bytu snadno předělat na 3+kk. Spoustu úložného prostoru poskytuje prostorná předsíň, zaujme také obrovská koupelna. Orientační půdorys je k dispozici v obrázcích.

Okna bytu jsou nová, plastová s izolačním trojsklem, měněná v roce 2022. Rozvody elektřiny jsou již v mědi. Ohřev vody a dodávky tepla jsou řešeny dálkově.

V případě zájmu je možné k bytu přikoupit garáž o výměře 19,5 m2. Nachází se v přízemí stejného bytového domu. Je vybavena výklopnými vraty a je zde rozvedena elektřina. Šíře garáže je 3,47 m, délka 5,50 m, rozměry vrat 2,25 x 2 m. Cena je 550.000 Kč.

V Náměšti nad Oslavou se nachází všechno pro komfortní život. Blízko je mateřská a základní škola, potraviny, lékaři, restaurace, čerpací stanice a mnoho dalšího. Nedaleká železniční stanice zabezpečuje spojení s Brnem, Třebíčí nebo Jihlavou.

Bytový dům je situovaný v koncové zástavbě města. Jeho okolí je velice klidné. Na své si přijdou příznivci procházek a výletů a také díky Vícenickému žlebu, Okareckému potoku nebo nedalekému rybníku Rathan i milovníci rybaření.

Byt je k dispozici ihned.
Jeho koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám v případě zájmu rádi pomůžeme.

Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 190 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Podlaží

3

Plocha bytu

93 m2

Podlaží

3

Kraj

Kraj Vysočina

Okres

Třebíč

Lokalita

Gen. Mrázka, Náměšť nad Oslavou

Garáž

Lodžie

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz