Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+1 s  užíváním zahrady a parkováním, 76 m2 – Židlochovice

3+1

56 m2

Brno-venkov

Prodej

3 950 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí upravenou na 3+1. K bytu je také možné využívat část zahrady za domem a parkovací místo.

Výměra pouze bytu činí 56 m2. Kromě toho byt disponuje balkonem (1,59 m2), dvěma velkými sklepy (12,18 m2 + 8,26 m2). Je situovaný ve 2. (ze dvou) nadzemním podlaží cihlového bytového domu na ul. Tyršova v Židlochovicích.

Byt v minulosti prošel kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové měděné rozvody elektřiny, nové rozvody vody a topení. Pro ohřev vody a vytápění slouží plynový kotel umístěný v koupelně. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, podlahy jsou laminátové.

Nábytek a vybavení z fotek může v bytě zůstat. Je zde několik velkých šatních skříní, stůl, židle a hezky udržovaná prostorná kuchyňská linka. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo a je zde také příprava pro pračku. Všechny pokoje jsou neprůchozí a přístupné z centrální chodby bytu. Dispoziční řešení naleznete v půdorysu v obrázcích.

K bytu náleží dva velké sklepy v suterénu. K parkování je možné využívat vnitroblok bytového domu. Za domem se kromě parkování nachází také záhradky. Každý z bytů má historicky zaužívanou možnost využívat svou konkrétní část zahrady.

Město Židlochovice je obec s rozšířenou působností, což znamená, že přímo zde dokážete vyřídit všechno od občanských a řidičských průkazů až po své podnikání a mnoho dalšího. Má také bohatou historii a může se pochlubit hned několika památkami.

V Židlochovicích naleznete vše pro velice komfortní život. Přímo naproti bytovému domu se nachází základní škola a o pár domů vedle je gymnázium. V dochozí vzdálenosti jsou také potraviny, mateřská škola, restaurace, kavárny, pošta nebo také lékaři.

Pro aktivní odpočinek je možné zabloudit do nedalekého krásného zámeckého parku s volně chovanou jelení a mufloní zvěří, na známou Akátovou věž nebo v letním období na okolní cyklostezky, koupaliště a venkovní sportoviště.

Díky nedávno otevřené vlakové stanici jsou Židlochovice výborně dostupné z Brna, kromě auta a autobusu, také vlakem (25 min. jízdy vlakem).

Byt je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

3 950 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

56 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Tyršova, Židlochovice

Balkón

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz