Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, 100 m2 – Sokolnice

3+kk

100 m2

Brno-venkov

Prodej

9 400 000 Kč

Popis nemovitosti

Unikátní Klenot v Srdci Historie: Luxusní 3+kk Byt v Historické barokní Sýpce, která pochází z roku 1745

Vstupte do světa exkluzivního bydlení, kde se setkává minulost s modernitou. Tímto Vám s hrdostí představujeme jedinečný byt v historické sýpce v srdci města Sokolnice! Už u vstupu do Sýpky Vás zaujme upravené okolí, původní zachované vstupní dveře a prostorné chodby.

Tento 100 m2 prostor ( s lodžií i sklepem), dispozičně řešený jako 3+kk, je mistrovským dílem spojením luxusu a historie. Každý krok zde vypráví příběh minulosti, zatímco moderní prvky v podobě stylové kuchyňské linky s kvalitními spotřebiči a zařizovacími předměty Villeroy & Boch, Hansgrohe zajišťují komfort a eleganci. Kvalitní dubové dřevěné podlahy, dýhové dveře a přiznané masivní stropní dřevěné trámy dávají bytu pocit tepla a útulnosti.

O pohodu v bytě se Vám bude starat lodžie s posezením a výhledem do přírody, komfortní a prostorná koupelna s vanou, druhá toaleta a v neposlední řadě prostorné pokoje a chodba.

Koupí bytu získáváte podíl na společenské místnosti o velikosti cca 100m2 s kuchyní, která se nachází v přízemí budovy a slouží například k pořádání soukromých akcí a nebo společenských událostí, podíl na udržované zahradě a parkovací místo u budovy.

Něco málo o Sýpce:
Barokní sýpka je opravdový významný architektonický unikát. Byla vystavěna v roce 1745 zámeckým pánem a původně sloužila k uchování obolí. V roce 1805 dokonce sehrála důležitou roli ve slavné Bitvě u Slavkova. Jako novodobý bytový dům byla kolaudována v roce 2019. Rekonstrukce sýpky byla provedena velmi citlivě, prakticky se neměnil vzhled budovy a v rámci rekonstrukce ze zachovávalo co nejvíce původních prvků a materiálů.

Něco málo o Sokolnicích:
obec se nachází jen 5 km jihovýchodně od Brněnské části Tuřany a nabízí veškerou občanskou vybavenost i perfektní spojení do Brna autobusem a nebo vlakem. V blízkosti sýpky se nachází zámecký park a nebo malebný rybníček.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

9 400 000 Kč

Podlaží

4

Plocha bytu

100 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Zámecká, Sokolnice

Parkovací stání

Lodžie

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Virtuální prohlídka

Kontakt