Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, 72 m2 se zahradou 533 m2 a parkovacím stáním – Jüttnerova, Mikulov

3+kk

72 m2

Břeclav

Prodej

7 300 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ve výhradní spolupráci novostavbu vilabytu 3+kk v projektu Pod Novou umístěný v samém srdci města Mikulov.

Vilabyt je možné koupit samostatně jako 3+kk, s jedním parkovací stáním a sdílenou zahradou případně si můžete koupit celý dům, kde se Vám dispozičně nabídne 6+kk, celá zahrada včetně dvou parkovacích míst.

Podlahová plocha viladomu F2 je 159 m2 s pozemkem 533 m2.
Vilabyt F2A o velikosti 79 m2.
Vilabyt F2B o velikosti 75 m2.

Rozložením pokojů obou vilabytů je následovné: přízemí je tvořeno předsíní, samostatnou toaletou a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z této části je Vám nabídnut přímý vstup na terasu. V patře naleznete dva obytné pokoje, koupelnu a toaletu. Vilabyt F2A nabízí ještě balkón umístěný ve druhém patře.

Vilabyt je možné dokončit dle vlastního výběru z předem připravených standardů. Avšak velkou výhodu je možnost zvolit si standardy vlastní po domluvě s developerem.
Kromě výběru sanity, barvy obkladů, dekoru dveří, dekoru vinylové podlahy budou Vašim standardem plastová okna s izolačními trojsky v barvě antracit. Vytápění Vilabytu bude zabezpečeno celoplošným teplovodní podlahovým vytápěním s kondenzačním plynovým kotlem a externím zásobníkem TUV. Dále součástí každého vilabytu bude krbová příprava.

Pokud projevíte zájem o nadstandardní řešení, je možné ho realizovat. Developer nabízí například externí předokenní žaluzie, klimatizaci a mnoho dalšího.

Lokalita Mikulov je určená pro nadšence kultury, tak i přírody. Vše co Vás napadne můžete podniknout v dochozí vzdálenosti, avšak strategické umístění nabízí i jednoduchou dostupnost do Brna, Prahy, Ostravy, či do Vídně. Mikulov je město akcí, vytříbených podniků, vynikajícího vína, krás přírody a sportovního vyžití.

Zajímá Vás více? Neváhejte a ozvěte se makléřce projektu.

Stránky projektu – https://www.vilabytypodnovou.cz/

Specifikace nemovitosti

Cena

7 300 000 Kč

Podlaží

1

Plocha bytu

72 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Jüttnerova, Mikulov

Zahrada

Balkón

Parkovací stání

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt