Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, 87 m2 – Dolní Kounice

3+kk

87 m2

Brno-venkov

Prodej

6 114 170 Kč

Popis nemovitosti

– bytová jednotka ve 1. nadzemním podlaží 3 + kk o velikosti 87 m2
– podlahové topení a tepelné čerpadlo
– zahrada o velikosti přibližně 100 m2 ve vašem výlučném vlastnictví

Dobrý den, zaujali vás výše uvedené vlastnosti nabízeného bytu ? Tak mi neváhejte zavolat. Bytová jednotka je umístěna v novostavbě s celkovým počtem dvou bytů. Ke každému bytu bude zahrada o přibližné velikosti 100 m2, vlastní tepelné čerpadlo, které efektivně zajistí vytápění vašeho bytu. Byt má samostatný vstup přímo z ulice.
Velkou předností tohoto bytu je prostorný obývací prostor s kuchyňským koutem a špajz na skladování Vašeho vybavení. Koupelna je vybavena vanou, prostorem na pračku a technickou částí pro umístění vnitřní jednotky k ohřevu teplé vody. Vstup na zahradu bude přímo z Vaší kuchyně a nebo ze zadní části pozemku.

V bytě máte dále k dispozici ještě dva pokoje, jeden je orientovaný do ulice a druhý pokoj s velkým oknem a vstupem na zahradu je orientovaný do zahrady.

Město Dolní Kounice
leží na spojnici měst Ivančice a Pohořelice asi 20 km jihozápadně od Brna. Město leží v údolí řeky Jihlavy. Dolní Kounice mají nyní 2 342 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, restaurace, pošta, lékaři, sportoviště ) v obci opravdu nechybí nic pro spokojenost Vás a případně Vašich dětí.

Byt bude kolaudován a nachystán k vašemu předání v srpnu 2024

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

6 114 170 Kč

Poznámka k ceně

neplatíte provizi, uvedená cena je za kompletně dokončený byt

Podlaží

1

Plocha bytu

87 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Tovární, Dolní Kounice

Zahrada

Parkovací stání

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt