Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, 92m2 – Václavov u Bruntálu – Horní Václavov

3+kk

92 m2

Bruntál

Prodej

4 250 000 Kč

Popis nemovitosti

– pro brněnské klienty je možné realizovat schůzku u nás v Brně v kanceláři.
– pro mimo brněnské je možné realizovat schůzku přímo na místě.

Dobrý den, přemýšlíte nad nákupem Chalupy v krásné krajině v Jeseníkách? Zkuste prosím zvážit jako alternativu krásný, velký mezonetový apartmán s vlastní zahradou. V Horním Václavově v nádherné krajině v Jeseníkách ( 12 km od Karlovy Studánky a 5 km od ski areálu Karlov pod Pradědem ) probíhá výstavba 10 apartmánových domů, v každém domě budou 4 byty ( dva 2+kk a dva mezonetové 3+KK).

Je mi ctí Vám nabídnout ke koupi mezonetový byt, který se bude nacházet na parcele č. 1434/75 o které si troufám tvrdit, že je ze všech parcel pro výstavbu domů ta nejatraktivnější kvůli svému umístění a výhledu do okolí. Výhled ztvárňuje fotografie v této inzerci, která je pořízena z dronu přesně v místě a výšce, kde bude terasa nabízeného bytu. Na místě Vám však mohu nabídnout a ukázat i další parcely, na kterých probíhá výstavba. Jako jediná realitní kancelář mám tuto výhradu. Byt je o dispozici 3 + kk o celkové ploše 92,2 m2 s terasou. K bytu lze dokoupit zahradu o velikosti cca 180 m2 za částku 550 000 Kč. V ceně je zahrnuta terénní úprava, posezení, pískoviště, dvě stání pro auta.
Byt bude vybaven sanitárním zařízení, krbovými kamny a elektrickým topení, dále laminátovými podlahami a dlažbou. Byt může sloužit na rekreaci, k trvalému bydlení a nebo jako investice a pronájmu krásného apartmánu se zahradou v horách. Máme mechanismus jak si odpočíst DPH z kupní ceny.
V případě zájmu o další informace a nebo o prohlídku místa a okolí výstavby jsem Vám k dispozici, ukážu vám vzorové apartmány, které jsou již zhotoveny.

Předpokládaný termín kolaudace je prosinec 2022

Použité fotografie jsou ze vzorového apartmánu a jsou pouze ilustrativní.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 250 000 Kč

Poznámka k ceně

neplatíte provizi RK

Podlaží

2

Plocha bytu

92 m2

Podlaží

2

Kraj

Moravskoslezský kraj

Okres

Bruntál

Lokalita

Václavov u Bruntálu

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt