Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 4+kk, 145 m2 – Jundrov

4+kk

125 m2

Brno-město

Prodej

Popis nemovitosti

Poslední volný byt tohoto projektu – 4+kk v městské části Brno – Jundrov. Bytová jednotka s výměrou užitná plochy včetně terasy 125 m2 disponuje rozlehlou zahradou o velikosti 84 m2, zelenou střechou o výměře 19 m2. K bytové jednotce dále náleží dvě vyhrazená parkovací místa o celkové velikosti 36 m2. Jednotka se nachází ve druhém patře bytového domu, který se nachází v zástavbě rodinných domů na ul. Březová.

Dispozice:
vstupní hala 11,1 m2; obývací pokoj s kuchyňským koutem 32,4 m2; koupelna s vanou 6,3 m2; samostatné wc 2,1; pokoj 9,9 m2; pokoj 15,6 m2; šatna 3,8 m2, ložnice 14,8 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC 4 a sklepní kóje 1,6 m2.
Dále je k bytu ve výhradním užívání zahrada o velikosti 84,2 a střešní zeleň 18,5. V neposlední řáda k bytu náleží dvě parkovací místa.

Byt pro Vás bude přichystán v následujícím standardu. Obě koupelny plně vybavené sanitou, obklady / stěrkou, sprchovým koutem a volně stojící vanou značky VILLEROY & BOCH, KLUDI; dále podlahy – keramická dlažba + dřevěná dýhovaná / litá PU podlaha; dveře – vstupní dveře bezpečnostní hliníková, interiérové dveře z masivu velkoformátové se skrytou zárubní, dřevěné lakované / CPL; okna a francouzské dveře hliníkové antracitové s izolačním trojsklem. Tepelné čerpadlo zajištuje vytápění bytu, komfort tepla Vám dále bude doplňovat podlahové teplovodní vytápění. V kuchyni příprava elektřiny, vody a odpadu pro kuchyňskou linku, v koupelně příprava pro pračku a sušičku. Byt je možné dokončit dle vlastního výběru z předem připravených standardů. Avšak velkou výhodu je možnost zvolit si standardy vlastní po domluvě s developerem.

Jestli přemýšlíte, jak skloubit požadavek bydlení v bezprostřední blízkosti centra Brna a přitom si užívat poklidu lesů a řeky Svratky, nemáte co řešit. Jundrov je pro Vás jako stvořený.

Zdali Vás tato exkluzivní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám individuálně představím celý projekt s možností využití prostor pro Vaši maximální spokojenost.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Podlaží

2

Plocha bytu

125 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Březová, Brno

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt