Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 4+kk, 91 m2 – Sokolnice

4+kk

91 m2

Brno-venkov

Prodej

6 490 000 Kč

Popis nemovitosti

– byt s vlastní zahradou 202 m2
– dispozice 4 + kk + sklad + dvě terasy
– vzdálenost od okraje Brna pouhé 4 km, vzdálenost od centra Brna 12 km

Dobrý den, je mi ctí Vám nabídnout ke koupi velmi unikátní byt v Sokolnicích u Brna, který Vám plnohodnotně nahradí rodinný dům. Posuďte sami ( vlastní zahrada, velkorysá užitná plocha 91 m2, dispozice 4+KK, vlastní plynový kotel na vytápění bytu, sklad na vybavení domácnosti, dvě terasy, bydlení na venkově s dobrou dostupností do centra Brna ) není to nádhera ?

Byt se nachází ve druhém nadzemní podlaží cihlové budovy, která byla kolaudována v roce 2008. Budova je postavena z  cihlového zdiva Porotherm a je zateplena. Byt disponuje dvěma terasami. Terasa v ložnici je orientována na severozápadní stranu a terasa v obývacím pokoji je orientována na jihovýchodní stranu. Z obou teras je krásný výhled do polí. Bytový dům se nachází v nové čtvrti Sokolnic, na ulici která nese jméno Volejníkova. V těsné blízkosti bytu leží autobusová zastávka a nedaleko vyhlášená restaurace Panský pivovar Sokolnice.

Bytová jednotka disponuje dvěma ložnicemi o velikosti necelých 14 m2 a dalším pokojem, který má velikost 10 m2. Všechny obytné prostory v bytě jsou krásně prosvětleny denním světlem. Celkové náklady na bydlení se v roce 2022 pohybovaly kolem částky 4 000 Kč/měsíc. Byt je k dispozici dle domluvy

V kupní ceně není zahrnuta provize RK.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

6 490 000 Kč

Poznámka k ceně

v ceně je zahrnuta cena za zahradu

Podlaží

2

Plocha bytu

91 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Volejníkova, Sokolnice

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt