Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+kk, 53 m2 – Bratislavská, Brno-město

2+kk

53 m2

Brno-město

Prodej

4 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Na prodej nabízíme prakticky a moderně zařízený byt 2+kk v úplném centru Brna. Byt se nachází v těsné blízkosti všech důležitých míst, které Brno nabízí.

Byt je vkusně zařízený s důrazem na praktičnost. Má vysoké stropy, velká okna a je plně vybaven moderními spotřebiči a nábytkem. Skvělou výhodou je, že byt má vynikající potenciál pro krátkodobý pronájem jako Airbnb nebo Booking, díky svému strategickému umístění v centru města.

Celková plocha bytu je 53 metrů čtverečních a skládá se z útulného obývacího pokoje, kde se nachází pohodlná sedačka a moderní televize. Dále zde najdete ložnici s velkou postelí a vestavěnou skříní. Kuchyňský kout je plně vybaven moderními spotřebiči a potřebným nádobím, aby bylo vaření co nejpohodlnější. Poslední místnost se nachází u vstupu ze zádveří bytu, kde se nachází komora o velikosti 3 m2. Toto místnost není vidět na 3D skenu nemovitosti ani na fotografiích naleznete ji pouze v přiloženém půdorysu.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení v centru města. Výborná poloha, moderní interiér a potenciál pro zisk z krátkodobých pronájmů činí tento byt skvělou investicí.

Pokud máte zájem o prohlídku tohoto bytu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín. Těšíme se na Vás!

Specifikace nemovitosti

Cena

4 990 000 Kč

Podlaží

1

Plocha bytu

53 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Bratislavská, Brno

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt