Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej byty 3+1, 67 m2 – Nejedlého, Brno – Lesná

3+1

67 m2

Brno-město

Prodej

5 050 000 Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v Brně na Lesné, ulice Nejedlého.

Byt se nachází v osmém nadzemním podlaží s orientací převážně na jihovýchod a dokonalým panoramatickým výhledem na celé město Brno. Jednotka disponuje užitnou plochou 71 m2 z toho náleží 3 m2 lodžii a 1,5 m2 zamykatelného prostoru ve sklepě. Bytový dům je zateplen, má nový výtah a opravené vstupní prostory. Součástí této revitalizace bylo pořízení i videozvonku pro Váš komfort.

Veškeré vybavení, které můžete vidět na fotografiích v bytě bude dle Vaší potřeby zůstávat nebo bude odstraněno.

Vzhledem k nízkým provozním nákladům a stavu bytu je jednotka vhodná k investici s okamžitou možností bydlení nebo k rekonstrukci dle Vašich představ.

Lokalita Lesná disponuje veškerou občanskou vybaveností. Od školky a základní školy, přes široké spektrum sportovních aktivit pro děti a dospělé, až po restaurace a obchody. V blízkém okolí domu je dostatek parkovacích míst. Zastávka autobusu je 2 minuty chůze od domu. Doprava MHD do centra Brna trvá do 15 min. Dům se nachází ve velmi příjemné lokalitě pro aktivní a rodinný život.

Zaujal Vás tento byt? Domluvte si se mnou osobní prohlídku. Zajištění hypotečního servisu na míru a další služby dle individuálních potřeb klienta jsou samozřejmostí.

Specifikace nemovitosti

Cena

5 050 000 Kč

Podlaží

8

Plocha bytu

67 m2

Podlaží

8

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Nejedlého, Brno

Balkón

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt