Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Byty 3+kk, 72 m2 + 9 m2 balkon + parkovací místo – Holubice, Brno – venkov

3+kk

72 m2

Vyškov

Prodej

5 840 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám na prodej krásný slunný byt v Holubicích u Brna! Tento moderní 3+kk o rozloze 71,70 m2 s 8,84 m2 balkonem na západ slunce nabízí ideální kombinaci komfortu a prostoru. K bytu patří i 2,24 m2 sklep a vyhrazené parkovací místo přímo před domem. Parkovací místo není zahrnuto v ceně nemovitosti, je nabízeno za cenu 150.000 CZK.

Na fotografiích a 3D skenu Vám bude chybět šatna o velikosti 1,43 m2, kterou si majitele nechali vybudovat na uložení všeho potřebného, naleznete ji zakreslenou v přiloženém půdorysu.

Byt je částečně vybavený a připravený k nastěhování podle dohody. Jeho kvality umocňuje výborná energetická náročnost domu, což se projevuje i v nízkých nákladech na provoz. Tato nemovitost je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a moderní bydlení s výhodou terasy pro večerní relaxaci.

Obec Holubice leží přibližně 10 km od Brna, je velice dobře dostupná po dálnici (cca 15 min. autem, 30 min. autobusem). V Holubicích Vám nebude chybět občanská vybavenost. Zahrnuje poštu, školku, základní školu, obchody a zdravotní péči, včetně lékařské ordinace.

V těsné blízkosti domu se nachází dvě dětská hřiště pro zábavu a vyžití dětí.

Nebojte se nás kontaktovat a domluvte si prohlídku tohoto skvělého bytu. Vaše nové bydlení na vás čeká v Holubicích!

Specifikace nemovitosti

Cena

5 840 000 Kč

Podlaží

2

Plocha bytu

72 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Holubice

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt