Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Byty 3+kk + terasa – Holubice

3+kk

83 m2

Vyškov

Prodej

5 690 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný byt s dispozicí 3+kk ve vyhledávané lokalitě – obci Holubice u Slavkova.
Celková podlahová plocha bytu má výměru 71,70 m2 a náleží k němu dále lodžie (+ 8,84 m2) a sklep (+ 2,24 m2).

Byt se nachází v posledním patře (3NP) bytového domu, jehož výstavba byla dokončena v roce 2018. Byt je orientován jihozápadní směrem, což Vám zajistí celodenní sluneční svit a dispozičně je členěn jako 3+kk a jeho velkou výhodou je, kromě velkorysé podlahové plochy, také menší sklad/šatna přímo v bytě na uskladnění např. úklidových či sezónních věcí. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem (24 m2) se nachází vstup na terasu a také je zda zabudovaná klimatizační jednotka. Kuchyňská linka disponuje vestavnými spotřebiči a je ve velmi příjmném moderním designu. Prostorné ložnice mají výměru 18 a 14 m2. V domě je k dispozici kočárkárna/kolárna.

Měsíční náklady spojené s užíváním bytu jsou 2393 Kč předpis plateb SVJ (včetně fondu oprav) + elektřina zálohy 1200 Kč. V bytě jsou zabudována okna s trojskly, což znamená značnou úsporu za vytápění.

K bytu se prodávají 2 vyhrazená venkovní parkovací stání přímo před domem (16 a 15 m2) – cena 1 stání je 150 000 Kč. Tedy celková cena bytu + 2x stání vychází na 5 990 000 Kč za nemovitosti. K ceně bude připočtena provize RK. Koupení parkovacích stání není podmínkou prodeje bytu.

V posledních letech se Holubice dynamicky vyvíjí a rozrůstají. V obci jsou k dispozici potraviny, pošta, několik autobusových zastávek, mateřská a základní škola, pohostinství, fotbalové a sportovní hřiště nebo také několik menších firem (pneuservis, železářství, truhlářství, střelnice a pod.). V blízkém okolí bytového domu se nachází dvě dětská hřiště a veřejné ohniště.

Obec Holubice leží přibližně 10 km východně od Brna a 5 km západně od Slavkova. Z Brna je velice dobře dostupná po dálnici (cca 15 min. autem, 30 min. autobusem). Je ideální pro klidné bydlení v blízkosti přírody a také pro všechny milovníky nenáročných procházek či cyklistiky.

Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

5 690 000 Kč

Podlaží

3

Plocha bytu

83 m2

Podlaží

3

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Holubice

Parkovací stání

Lodžie

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Pavlína Hrubá Teichmannová

+420 702 182 482 teichmannova@pegasreal.cz