Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej chaty 16 m2 se zahradou – Brno – Líšeň

Chata

16 m2

Brno-město

Prodej

990 000 Kč

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi krásnou chatu se zahradou v oblíbené lokalitě Kostelíček, v městské části Brno – Líšeň.

Chata se nachází v zahrádkářské oblasti situované za Líšní, pouze kousek pod Mariánským údolím. V roce 2019 prošla chata, její interiér a její okolí rozsáhlou revitalizací.

Zázemí chaty tvoří malá kuchyňská linka, policový úložný systém a na míru dělaná patrová postel a je zde pořád dost místa ke komfortnímu posezení. Z chaty je přes velká francouzská okna přístup na zastřešenou vyvýšenou terasu se zábradlím.

Na pozemku se nachází vzrostlé ovocné stromy jakými jsou třešeň, švestka, několik jabloní, hruška či meruňka. Naleznete zde také rybíz, angrešt, jahody, zeleninu v pařeništi, bylinky a různé květy. Dominantou zahrady je mohutná třešeň, která poskytuje příjemný stín v letních dnech a momentálně plní také úlohu dětské prolézačky.

Elektřina je zavedena přímo do chaty a také do zadní části pozemku pro zapojení filtrace pro bazén. Voda je přivedena na pozemek. Na vytápění je používán elektrický přímotop. Odpady jsou řešeny jímkou a je zde také toaleta, jako samostatná místnost. Za chatou je zakopána retenční nádrž na dešťovou vodu.
Celá chata je podsklepená, což je ideální zejména pro uskladnění veškerého zahradního náčiní, posezení či jiného vybavení.

Do zahrádkářské oblasti vede sice nezpevněná, ale udržovaná příjezdová cesta.Parkování je možné před vstupem do zahrady. Celá zahradkářská oblast je oplocena se vstupem přes uzamykatelnou bránu.

Chata je k dispozici od října.

Videoprohlídku okolí naleznete zde: https://youtu.be/w86CRgcDay0
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

990 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

16 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Kostelíček, Brno

Počet pokojů

1 pokoj

Terasa

Stav

Rezervováno

Kontakt