Výpis nemovitostí

Prodej chaty, 73 m2 – Štěpánov nad Svratkou

Chata

73 m2

Žďár nad Sázavou

Prodej

2 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Sníte o útulné chatě v klidném prostředí obklopeném přírodou? Rádi bychom Vám nabídli na prodej chatu s vlastním pozemkem v malebné lokalitě Štepánova nad Svratkou na Vysočině.

Celková výměra pozemku činí 441 m2. Pozemek je oplocený. Chata má tři podlaží – jedno podzemní, přízemí a obytné podkroví.

V prvním podzemním podlaží chaty je k dispozici garáž a sklep. V přízemí je obytný prostor propojený s kuchyňským koutem. Prostor je krásně prosvětlený velkými okny vedoucími na slunečnou terasu před domem.
V přízemí nalezneme také menší ložnici. Je zde také koupelna se sprchovým koutem a splachovací toaletou. Obytné podkroví je otevřené, aktuálně slouží jako velká ložnice.

Chata je napojena na elektřinu. Je zde možné využívat užitkovou vodu ze studny. Chata není napojena na pitnou vodu. Pro odpady slouží jímka. Příjezd autem je možný přímo k pozemku po zpevněné obecní komunikaci. Parkování je kromě garáže možné také před nebo na pozemku.

Na pozemku se nacházejí ovocné stromy – ořechy, švestky, angrešt, černý rybíz, jabloně nebo maliny. V případě zájmu je možné přenechat pachtovní smlouvu na dalších 100 m2 pozemku vedle chaty (aktuální výše pachtovného je 60 Kč za rok). Kouzlo celé lokalitě dodávají okolní lesy a říčka Hodonínka protékající za pozemkem.

Zdejší okolí poskytuje nekonečné možnosti pro vycházky, rekreaci a odpočinek v přírodě.
Městys Štěpánov nad Svratkou leží přibližně 7 km od Bystřice nad Pernštejnem a přibližně 45 km severně od Brna (40 min. jízdy autem).

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 900 000 Kč

Užitná plocha

73 m2

Kraj

Kraj Vysočina

Okres

Žďár nad Sázavou

Lokalita

Štěpánov nad Svratkou

Počet pokojů

3 pokoje

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz