Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej chaty, 73 m2 – Štěpánov nad Svratkou

Chata

73 m2

Žďár nad Sázavou

Prodej

2 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Cena k jednání.

Sníte o útulné chatě v klidném prostředí obklopeném přírodou? Rádi bychom Vám nabídli na prodej chatu s vlastním pozemkem v malebné lokalitě Štepánova nad Svratkou na Vysočině.

Celková výměra pozemku činí 441 m2. Pozemek je oplocený. Chata má tři podlaží – jedno podzemní, přízemí a obytné podkroví.

V prvním podzemním podlaží chaty je k dispozici garáž a sklep. V přízemí je obytný prostor propojený s kuchyňským koutem. Prostor je krásně prosvětlený velkými okny vedoucími na slunečnou terasu před domem.
V přízemí nalezneme také menší ložnici. Je zde také koupelna se sprchovým koutem a splachovací toaletou. Obytné podkroví je otevřené, aktuálně slouží jako velká ložnice.

Chata je napojena na elektřinu. Je zde možné využívat užitkovou vodu ze studny. Pro odpady slouží jímka. V minulosti byla chata celoročně obydlená. Příjezd autem je možný přímo k pozemku po zpevněné obecní komunikaci. Parkování je kromě garáže možné také před nebo na pozemku.

Na pozemku se nacházejí ovocné stromy – ořechy, švestky, angrešt, černý rybíz, jabloně nebo maliny. V případě zájmu je možné přenechat pachtovní smlouvu na dalších 100 m2 pozemku vedle chaty (aktuální výše pachtovného je 60 Kč za rok). Kouzlo celé lokalitě dodávají okolní lesy a říčka Hodonínka protékající za pozemkem.

Zdejší okolí poskytuje nekonečné možnosti pro vycházky, rekreaci a odpočinek v přírodě.
Městys Štěpánov nad Svratkou leží přibližně 7 km od Bystřice nad Pernštejnem a přibližně 45 km severně od Brna (40 min. jízdy autem).

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 900 000 Kč

Užitná plocha

73 m2

Kraj

Kraj Vysočina

Okres

Žďár nad Sázavou

Lokalita

Štěpánov nad Svratkou

Počet pokojů

3 pokoje

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz