Výpis nemovitostí

Prodej činžovní domy, 185 m2 – Brno – Královo Pole

185 m2

Brno-město

Prodej

Popis nemovitosti

Dobrý den, je mi ctí vám nabídnout ke koupi tuto investiční nemovitost, jedná se o budovu, která je kolaudována jako „Jiná stavba“. Skládá ze 3 bytových a 3 nebytových jednotek a nabízí tak široké spektrum využití.

Nyní dle platného územní plánu jako plocha SO – plochy obchodu a služeb s kombinací bydlení ( do 50 % funkční plochy objektu ). Dle připravovaného územního plánu města Brna bude tato plocha jako Smíšená obytná, výšková úroveň zástavby až do 22 metrů.

Možnosti využití jsou následující:
1. nemovitost můžete rovnou celou pronajímat. Čistý zisk ze 6 jednotek je nyní 45 000 Kč/měsíc
2. nemovitost zrekonstruovat a případně rozšířit o další patra, čímž Vám vzniknou další jednotky a měsíční nájem tak budete mít podstatně vyšší
3. nemovitost zbourat, vykoupit i parcelu č. 590/2, 591 a 590/3 o celkové ploše 885 m2 a na celé ploše realizovat velký polyfunkční dům, který má dle studie 40 bytových jednotek a 1 komerční. Studii mohu dát v kanceláři k nahlédnutí. Majitel souvisejících parcel k vykoupení je otevřen jednání o prodeji.

Nyní se v nemovitosti nachází v 1. nadzemní podlaží 3 nebytové jednotky. Z toho jsou dva kadeřnické salóny a jeden masážní salón.

Ve 2. nadzemním podlaží se nachází 3 bytové jednotky, z toho jsou 2 garsonky a jedna jako 2+kk.

Objekt se nachází ve velmi žádané lokalitě v Brně, v části Královo Pole, na ulici Kollárova. Dům je vytápěn plynovým kotlem a je celkově v dobré stavu.

V případě zájmu o prohlídku a nebo další informace, se neváhejte na mě obrátit.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

185 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Kollárova, Brno

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt