Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej domu 136 m2 – pozemek 950 m2 – Osová Bítýška – Osová

5 a více pokojů

136 m2

Žďár nad Sázavou

Prodej

4 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi rodinný nebo vícegenerační dům s velkým pozemkem v malebné lokalitě obce Osová Bítýška, v části Osová.

Pozemek je o celkové výměře přibližně 950 m2. Je obdélníkového tvaru s délkou přibližně 37 m. Dům je částečně zapuštěn do malého svahu, zbytek zahrady je však rovinatý. Podlahová plocha nabízené části domu činí přibližně 280 m2.

Budova je ze smíšeného zdiva – převážně z cihel, v některých, hlavně spodních částech, je položen kámen. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Byla vyměněna některá okna nebo zrekonstruovány koupelny. Dům je podsklepen. Sklepní prostory tvoří několik samostatných místností s vlastním vstupem ze zahrady. Na pozemku se nachází také malé hospodářské stavení.

Dům je napojený na obecní vodovod a elektřinu. Také disponuje vlastní studnou, momentálně využívanou pouze pro užitkovou vodu. Plyn v současné době není využíván, přípojka je však na pozemku k dispozici. Odpady jsou řešeny jímkou. V některých pokojích je možné topit přímo kamny nebo v celém domě ústředně na tuhá paliva.

V nabízené části domu se aktuálně nachází 2 samostatné bytové jednotky s vlastními vstupy a sociálním zázemím. Obě bytové jednotky jsou dispozičně řešené jako 2+1. Půdorys s rozložením místností v domě a s dispozicemi jednotlivých bytových jednotek naleznete v obrázcích.

Dle platného územního plánu obce spadá pozemek do ploch pro bydlení rodinné. Kromě bydlení je zde možná drobná výroba, zemědělské aktivity a také jsou zde přípustné stavby pro veřejné a občanské vybavení, stavby pro přechodné ubytování a stavby sloužící cestovnímu ruchu.

Pozemek s domem je situovaný v malebném prostředí blízko rybníku, hned vedle zámku Osová z konce 17. století. Díky velikosti domu a pozemku je dům možné využít i pro vícegenerační bydlení nebo pro poskytování dlouhodobého nebo krátkodobého ubytování. V obci Osová Bítýška nebo v nedaleké Velké Bíteši se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřské a základní školy, potraviny, restaurace, čerpací stanice, venkovní sportovní areály, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Dům je možné také koupit jako celek. Nebo k pozemku přikoupit vzrostlý a plodící ovocný sad. Jsou zde různé odrůdy jabloní, hrušek, švestky, blumy, meruňky, vinná réva, ořechy, rybíz, angrešt a mnoho dalšího. Vše dle preferencí zájemce.

Videoprohlídka okolí je k dispozici zde: https://youtu.be/WVCEqqTdl-o

Dům je k dispozici ihned.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 990 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

136 m2

Kraj

Kraj Vysočina

Okres

Žďár nad Sázavou

Lokalita

Osová Bítýška

Počet pokojů

5 pokojů

Balkón

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt