Výpis nemovitostí

Prodej domu s pozemkem 1391 m2, Senorady, Brno – venkov

5 a více pokojů

115 m2

Brno-venkov

Prodej

2 350 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout na prodej dům s pozemkem o celkové výměře 1.391 m2 v obci Senorady. Uliční šíře pozemku je přes 25 m, jeho délka přibližně 54 m.

Dům je přibližně z roku 1920, menší část domu byla přistavěna přibližně před 30 lety. Objekt je určený ke kompletní a rozsáhlé rekonstrukci nebo demolici.

Podlahová plocha domu činí 115 m2. Dům má garáž a je částečně podsklepen. Výměra těchto prostor činí 43 m2. Za domem se nachází dvůr a stavby původního hospodářského zázemí.

Z hospodářských budov je přístup na zahradu, ze které je krásný výhled na obec a také do dalekého okolí. Mezi domem a zahradou je výškové převýšení, avšak zahrada sama o sobě je pouze mírně svažitá.

Dům je napojený na elektřinu a plyn. Vodu využíval z vlastní studny.
Před domem procházejí všechny ostatní inženýrské sítě – vodovod a kanalizace.

Obec Senorady leží na pomezí krajů Brno-venkov a krásné Vysočiny. V okolí je mnoho příležitostí pro venkovní aktivity, cyklistiku nebo turistiku. Zaujmout mohou například Národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice, pozůstatky hradů a vyhlídky podél řeky Oslavy nebo také z jižní strany údolí řeky Jihlavy.

Přímo v obci se nachází hospůdka, fotbalové hřiště a zastávka autobusu zabezpečující spojení s okolními vesnicemi a městy s kompletní občanskou vybaveností – Ivančice, Oslavany, Rosice nebo Mohelno. V nedaleké Nové Vsi (5 km) se nachází také základní a mateřská škola.

Provize RK je 5 % + DPH.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

2 350 000 Kč

Užitná plocha

115 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Senorady

Počet pokojů

5 pokojů

Garáž

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz