Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej domu s  více bytovými jednotkami, 175 m2 – Ivanovice na Hané

5 a více pokojů

175 m2

Vyškov

Prodej

9 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi novostavbu domu s více bytovými jednotkami ve městě Ivanovice na Hané. Celková podlahová plocha obytných částí domu činí 149 (plus podlahová plocha vstupní chodby 26 m2). Výměra rovinatého pozemku je 240 m2.

Třípodlažní zděný dům má tyhle jednotky:
– bytová jednotka s dispozicí 2+kk,
– bytová jednotka s dispozicí 3+kk,
– ateliér s dispozicí 1+kk,
– ateliér s dispozicí 1+kk.

Jejich dispoziční řešení naleznete obrázcích. Dva ateliéry nacházející se v prvním nadzemním podlaží budovy disponují přímým vstupem z ulice a mají přístup na vlastní zahrádku (přibližně 13 a 18 m2). K bytům 3+kk a 2+kk ve druhém a třetím nadzemním podlaží je plánované přiřazení části menší zahrady za domem (přibližně 40 m2). Tyto dva byty je také možné velice snadno dispozičně změnit z 2+kk na 2+1 nebo 3+kk. K domu patří tři dlážděná parkovací stání.

Interiérové provedení bytů je plánováno v lepším standardu. Nechybí zde plastová okna s izolačním trojsklem antracitové barvy. Plánované jsou odolné vinylové podlahy, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a keramické obklady koupelen – vše z podlahových a koupelnových studií. Interiérové prvky jsou vybrány tak, aby svou kvalitou a designem splnili požadavky pro moderní bydlení.

Pro ohřev vody jsou plánované elektrické bojlery umístěné v každé jednotce. Vytápění je řešeno elektrickými kabely regulovatelnými v každé místnosti samostatně. Každá z jednotek bude mít samostatné měření spotřeby energií.

Okolí bytového domu je velice klidné. Přímo před domem se nachází malý městský park a za domem zahrada rodinného domu.

Ivanovice na Hané jsou městem s bohatou historií a najdete zde množství pamětihodností. Svým obyvatelům také nabízí všechno pro klidný a komfortní život s dostupnou občanskou vybaveností. Je zde mateřská a základní škola, potraviny, obchody, restaurace, lékař i čerpací stanice.

Město má také velice strategickou polohou vůči okolním větším městům – leží přibližně 40 km východně od Brna, 8 km od Vyškova, 21 km jižně od Prostějova a 40 km od Olomouce.

Spojení s nedalekým Vyškovem zabezpečuje pravidelná autobusová linka (přibližně 20 min. jízdy autobusem, 10 min. autem). Velkou výhodou je také přímé vlakové spojení s Brnem, Olomoucí, Přerovem a také nedalekým Vyškovem.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkazu: https://youtu.be/35DvmXJ_sKI

Jednotky v domě je možné zakoupit i samostatně.
Nabízená nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak jako investice na pronajímání.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Specifikace nemovitosti

Cena

9 490 000 Kč

Užitná plocha

175 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Horní Valy, Ivanovice na Hané

Počet pokojů

5 pokojů

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt