Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej komerční nemovitosti 567 m2, pozemek 7 142 m2 – Lhota Rapotina

Ostatní

567 m2

Blansko

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi velice výjimečnou nemovitost situovanou na výjimečném místě – budovu bývalé sokolovny v obci Lhota Rapotina, nedaleko od Boskovic.

Podlahová plocha přízemní budovy činí přibližně 567 m2. Na atraktivitě jí přidává také rozsáhlý pozemek o výměře 7.142 m2, který k ní náleží.

Budova je situovaná na kopci za obcí. Vzrostlé stromy a zeleň jí poskytují naprosté soukromí. V průběhu posledních let prošla částečnou revitalizací a aktuálně je stále využívána jako tréninkové centrum. Dispozice původní budovy zůstala téměř zachována. Orientační půdorys je k dispozici v obrázcích.

Budova je napojena na obecní vodovod a elektřinu. Pro odpady je aktuálně využívaná jímka.
Parkování je možné přímo před budovou. Dle platného územního plánu obce spadá pozemek pod budovou do ploch občanského vybavení.

Budova bývalé sokolovny má bohatou historií a dlouhé roky sloužila jako centrum společenských akcí a sportovních aktivit pro obyvatele obce a okolí. Nemovitost samotná, její poloha a rozsáhlý pozemek poskytují nespočet možností pro využití dle vlastních podnikatelských záměrů.

Malebná obec Lhota Rapotina je obklopena přírodou a lesem protkaným turistickými stezkami. Leží přibližně 4 km jižně od Boskovic a přibližně 30 km na sever od Brna.
Videoprohlídku okolí naleznete na následujícím odkazu: https://youtu.be/G2ECUKK8QKU

Budova je k dispozici ihned.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Podlaží

1

Užitná plocha

567 m2

Podlaží

1

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Lhota Rapotina

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz