Výpis nemovitostí

Prodej nebytového prostrou, 63 m2 – Brno – Královo Pole

Kanceláře

63 m2

Brno-město

Prodej

4 150 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi atypický designový suterénní nebytový prostor. Tento otevřený ateliér se nachází v historickém domě situovaném v zahradě vnitrobloku na ulici Štefánikova v oblíbené lokalitě Brna – Králově Poli.

Historický cihlový dům prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí včetně kompletních zemních izolací.

Celková výměra ateliéru činí 63 m2. Aktuálně je celý prostor otevřený a nepřepažený. V případě zájmu zde může nový majitel dobudovat příčky a prostor rozdělit.

Nábytek a vybavení z fotografií zde může zůstat. Kuchyňský kout je minimalistický a designový. Je zde také prostor pro pračku. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem a je spojená s toaletou. Okna jsou plastová.

Dominantou celého prostoru jsou přiznané klenby z opískovaných cihel. Netradiční design je rovněž doplněn podlahou také z cihel. Díky cihlám prostor a podlaha příjemně akumuluje teplo.

Rovněž potěší nízké měsíční náklady: 2.736 Kč (voda, teplá voda, topení, fond oprav apod.). S kvalitním připojením k internetu není v prostorech žádný problém.

V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Zastávka tramvaje (Kartouzská) leží pouze 150 m od domu. Jízda MHD do centra města trvá přibližně 10 min. V okolí se nachází také velká nákupní centra, sportovní haly, kavárny, restaurace a mnoho dalšího.

Ateliér je k dispozici ihned. Jeho nákup je možné financovat hypotečním úvěrem.

Prostor je vhodný také na komerční využití nebo pronájem.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

4 150 000 Kč

Podlaží

-1

Užitná plocha

63 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Štefánikova, Brno

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz