Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej novostavby rodinného domu 5+kk, 335 m2 – Újezd u Černé Hory

5 a více pokojů

335 m2

Blansko

Prodej

5 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám představili ke koupi pozemek o velikosti 1.555 m2, se stavebním povolení na projekt rodinného domu o dispozici 5+kk – 335 m2 podlahové plochy včetně (79 m2 teras).

To jak bude dům vypadat můžete vidět na exteriérových vizualizacích a také půdorysech, které jsou součástí inzerce.

Dům Vám může být postaven na klíč, dle projektu, případně si jej můžete individuálně poupravit.

Pozemek se nacházející se v obci Újezd u Černé Hory, v dostupné blízkosti severně od města Brna. Pozemek je kaskádovitý tvaru, dle toho je i navržený dům, který Vám dodá spoustu soukromý z vlastní zahrady a teras.

Základní informace o projektu.
Novostavba z části podsklepeného jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím pod sedlovou střechou. Půdorysné řešení RD bude přibližně tvaru „U“.
0.NP garáž pro dva osobní vozy, sklad, zádveří s technickou a úklidovou místností
1.NP chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem, samostatné wc, ložnici se šatnou a koupelnou, pracovna. Hlavní obytná místnost bude mít přímý přístup na terasu.
2. NP bude zahrnovat dva pokoje, pokoj pro hosty a koupelnu.

Připojení na technickou infrastrukturu bude realizováno novými přípojkami NN a vodovodu, splašková kanalizace bude řešena vyvážecí jímkou, dešťová kanalizace bude svedena do akumulační nádrže s přepadem do kanalizace. Vše naplánováno v rámci projektu. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Okolní zástavba je převážně obytná. 1 minutu od Vašeho domu se nachází nově vybudovaná mateřská školka s dětským hřištěm. Základní škola naleznete v Lipůvce, Blanku či Černé hoře.

Z hlediska dopravní dostupnosti jste v Brně autem do cca. 15 min. Kdyby jste chtěli využít hromadné dopravy, zastávka se nachází v dochozí vzdálenost 3 minut. Další města, která máte v blízkém dosahu a nabízí Vám velkou občanskou vybavenost jsou Lipůvka, Kuřim Černá hora a Blansko.

Financování vám, po zjištění vašich finančních možnosti, rádi zdarma zajistíme.

Doporučuji prohlídku tohoto krásného místa. Těšíme se na setkání s Vámi.

Specifikace nemovitosti

Cena

5 490 000 Kč

Užitná plocha

335 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Újezd u Černé Hory

Počet pokojů

5 pokojů

Terasa

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt