Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Pasivní rodinný dům, 213 m2 – Moravany

5 a více pokojů

213 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost, která Vás okouzlí na první dojem? Kvalitně postavenou novostavbu s velkou zahradou a dvojgaráží? Oceníte použití moderních technologií a materiálů? Pasivní dům s opravdu nízkými náklady na bydlení? Umístění v těsné blízkosti Brna? Pak čtěte dále.

Nabízíme prodej rodinného domu s dispozicí 5+kk (212,6 m2) s terasou (40 m2) v unikátním projektu výstavby domů, který se nachází v obci Moravany. Projekt samotný je zaměřen primárně na koncepci zdravého bydlení, jednoduché tvary, spojení moderních technologií a ekologický přístup.

Dispozice nabízeného domu č. 3 (rohového), nacházejícího se na ul. Hlavní s parcelou o velikosti 747 m2 a orientací na jih:
1.NP: dvojgaráž s přímým vstupem do domu (37,50 m2), předsíň (12,15 m2), ob. pokoj s kuchyní a jídelnou (56,77 m2), komora (5,99 m2), koupelna + WC (4,06 m2), technická místnost (8,31 m2), terasa (40 m2).
2.NP: schodiště (5,10 m2), chodba (4,89 m2), pokoje (16,99 m2, 20 m2, 14,24 m2 a 15,99 m2), koupelna (8,13 m2), WC (2,48 m2).

Domy jsou postaveny tak, aby měl každý z majitelů soukromí zejména na terase, která je propojena s ob. pokojem okny, které tvoří celou čelní stěnu a prostor krásně prosvětlují.

Standardy – dům bude kompletně dokončen (bez kuchyňské linky).
Čerstvý vzduch z venku prochází do domu přes prachové a pylové filtry. Kvalitní zateplení a technologie řízeného větrání s rekuperací tepla udržují příjemné vnitřní klima v zimě i v létě.
Účinná izolace a speciální okna s trojskly nepustí do bytu žádný hluk z ulice a vy si tak plně vychutnáte útulnou atmosféru domova.
V tomto domě dokážete uspořit až 85 % nákladů na vytápění oproti běžným novostavbám. Takto nízké spotřeby energií dosahujeme díky speciální vrstvené izolaci a ekologickému teplovzdušnému vytápění s rekuperací tepla.

V Moravanech, které se nachází pouhé 3 km od Brna je plná občanská vybavenost v podobě školy, školky, restaurací, obchodů. Dalším benefitem je napojení na IDS a dostupnost na dálnici D1 a D2. Moravany jsou ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi i osoby toužící po klidném místě pro život.
Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom právě tento dům splní všechna vaše očekávání.

K nastěhování koncem roku 2022. Veškeré informace v RK. Doporučuji.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

213 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Hlavní, Moravany

Počet pokojů

5 pokojů

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt