Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 1.065 m2 – Strachotín

Bydlení

1065 m2

Břeclav

Prodej

4 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek určený pro výstavbu rekreačního objektu o celkové výměře 1.065 m2.

Je situovaný v malebné vinařské obci Strachotín ležící na březích vodní nádrže Nové Mlýny, Věstonické nádrže a Strachotínského rybníka. Oblast je velice rekreačně vyhledávaná nejen rybáři, ale také všemi milovníky jižní Moravy, vinic a vody.

Dle platného územního plánu obce spadá přední část pozemku do ploch staveb pro rodinnou rekreaci – chaty, rekreační domky. Druhá – zadní – část pozemku do ploch soukromé a vyhrazené zeleně.

Zástavba je výškově regulovaná na maximálně jedno nadzemní podlaží plus podkroví. Intenzita zástavby může být do 50 %. Stavba by měla navazovat na okolní venkovský charakter.

Na pozemku je aktuálně umístěna stará stodola. Vede k němu zpevněná obecní cesta, také elektřina a nachází se na něm studna. Pozemek je rovinatý, jeho šíře v přední části je přibližně 11,5 m. Krajní částí pozemku prochází elektřina pro další stavby, což bude ošetřeno věcným břemenem případně překladem kabelů mimo pozemek po domluvě se stávajícím majitelem.

Z pozemku je krásný výhled přímo na vrch Děvín, zříceninu gotického hradu Děvičky nebo pohoří Pavlovských vrchů.

Přímo v obci se nachází potraviny, restaurace, mateřská škola, vinné sklepy, autokemp, mnoho ubytovacích zařízení a zastávka autobusu.

Pozemek je k dispozici ihned.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 900 000 Kč

Plocha pozemku

1065 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Strachotín

Stav

Aktuální

Kontakt