Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 2.375 m2 – Kuničky

Bydlení

2375 m2

Blansko

Prodej

2 850 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný velký pozemek určený k výstavbě v obci Kuničky, v okrese Blansko.

Celková výměra pozemku činí 2.375 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru se šířkou přibližně 24 až 33 m a délkou přibližně 81 m. Je mírně svažitý. Od sousedních pozemků je přirozeně oddělen vzrostlou zelení a náletovými dřevinami, které dodávají pozemku naprosté soukromí.

Pozemek je dostatečně velký pro 1 – 2 rodinné domy.

Podle aktuálně platné úpravy územního plánu obce z roku 2021 spadá pozemek do ploch zastavitelných, konkrétně do ploch smíšených obytných. Je zde možná výstavba rodinného domu, venkovské usedlosti nebo také stavby pro rodinnou rekreaci. Pozemek je možné oplotit.

Také je možné pozemek využít pro stavbu občanské vybavenosti nebo pro drobnou zemědělskou produkci. Podmíněně přípustné jsou také pěstitelství, chovatelství, agroturistika, drobná výroba a řemeslná činnost.

Výšková regulace zástavby je stanovená maximálně na jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví.

Pozemek byl již zaměřen. Příjezd k němu je aktuálně po nezpevněné komunikaci. Dle územního plánu obce je do oblasti navrhováno vybudování místní komunikace, vodovodního řadu a kanalizace. Aktuálně pozemek tyto sítě nemá.

Obec Kuničky leží jižně od Boskovic (12 km) a severně od Blanska (10 km). Od Brna je obec vzdálená přibližně 33 km. Přímo v obci se nachází potraviny, hospůdka a autobusová zastávka zabezpečující spojení s městysem Sloup, kde je veškerá občanská vybavenost. Velkou výhodou je také autobusové spojení s železniční stanicí v Rájci-Jestřebí, odkud je vlakem dostupné například Blansko (4 min.), Boskovice (27 min.) nebo Brno (30 min.)

V okolí pozemku je několik nových domů a roubenek. Oblast je velice klidná. V okolí je vše, co místní příroda nabízí – pole, lesy, rybníky, cyklo a turistické stezky.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 850 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

2375 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Kuničky

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz