Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 2.571 m2 – Senorady

Bydlení

2571 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 2.571 m2 v malebné obci Senorady v okrese Brno-venkov. Jedná se o tři parcely situované téměř v centru obce.

Dle platného územního plánu obce spadá celý pozemek do ploch pro bydlení. Převažující účel využití je bydlení venkovského charakteru – venkovské usedlosti, rodinné a bytové domy nebo hospodářské budovy. Výstavba nesmí výškově a objemově překročit stávající zástavbu v polohově a pohledově navazujícím území. Maximální počet podlaží je stanoven na dvě nadzemní podlaží a podkroví.

Na pozemcích se aktuálně nachází stará stodola a zahrada se vzrostlými stromy.

Před pozemky vede obecní vodovod, kanalizace, plynovod a elektrické vedení.

Obec Senorady leží na pomezí krajů Brno-venkov a krásné Vysočiny. V okolí je mnoho příležitostí pro venkovní aktivity, cyklistiku nebo turistiku. Zaujmout mohou například Národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice, pozůstatky hradů a vyhlídky podél řeky Oslavy nebo také z jižní strany údolí řeky Jihlavy.

Přímo v obci se nachází restaurace, fotbalové hřiště a zastávka autobusu zabezpečující spojení s okolními vesnicemi a městy – Oslavany, Rosice a Mohelno. V nedaleké Nové Vsi (5 km) se nachází také základní a mateřská škola.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

2571 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Senorady

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz