Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 600 m2 – Dolní Dunajovice

Bydlení

600 m2

Břeclav

Prodej

3 999 000 Kč

Popis nemovitosti

Dobrý den, hledáte bezproblémový pozemek v nejkrásnější části jižní Moravy v oblasti Pálavy a Nových Mlýnů ? Pokud ano, mám pro vás následující nabídku:

Stavební pozemek ve vinařské obci Dolní Dunajovice o velikosti 600 m2. Rozměry pozemku jsou 35 m x17,5 m. Stavební pozemek je dle platného územního plánu jako plocha k bydlení v rodinných domech. Maximální výška stavby je 1 nadzemní podlaží + obytné podkroví. Střecha by měla být sedlová a rovnoběžná s komunikací. Maximální zastavitelnost pozemku je 50 %.

Inženýrské sítě:
Nyní je požádáno o elektrickou přípojku a zaplacená záloha. V letošním roce bude obec realizovat asfaltovou příjezdovou cestu a kolem pozemku vodovod a kanalizaci. Na pozemku můžete mít i jako zdroj vody vlastní studnu, ke které je zpracován projekt a schváleno povolení ( povolení a projekt pro vás zdarma )

Obec Dolní Dunajovice:
Nachází se 3 km vzdušnou čarou od Pálavy, 8 minut autem od města Mikulov a 36 minut od Brna. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je škola, mateřská škola, lékárna, restaurace, lékař, banka a přímé autobusové spojení do Brna a Mikulova.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte se na mě obrátit.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

3 999 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

600 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Pálavská, Dolní Dunajovice

Stav

Aktuální

Kontakt