Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 762 m2 – Dolní Dunajovice

Bydlení

762 m2

Břeclav

Prodej

2 250 000 Kč

Popis nemovitosti

Pálava: Víno, Příroda a Váš Stavební Sen

Máme pro Vás nabídku, kterou nemůžete odmítnout! Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 762 m2 v malebné obci Dolní Dunajovice, která leží v srdci vinařského ráje na jižní Moravě. Tento pozemek je tou správnou volbou pro ty, kteří touží po vlastním domě ve vinohradnickém ráji.

Víno a Vinohrady:
Dolní Dunajovice je obklopeno nádhernými vinohrady, které tvoří neodmyslitelnou součást této oblasti. Není nic lepšího, než vychutnávat si víno vyrobené právě z těchto hroznů.

Příroda a Aktivity:
Dolní Dunajovice se nachází v těsné blízkosti národního parku Pálava, což znamená, že jste vždy kousek od přírodního ráje. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je to ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku a vodní sporty na nedalekých Nových mlýnech.

Lokalita a Infrastruktura:
Stavební pozemek má výjimečnou polohu s uliční šířkou 12 metrů vepředu a 15 metrů vzadu, což umožňuje realizaci Vašich stavebních snů. Elektrická přípojka je již zřízena, a vodovod a kanalizace jsou doslova na dosah ruky, nacházejí se na hranici pozemku. Pozemek parcela číslo 148/1 se nachází dle platného územního plánu v plochách označených jako 1-B = Plochy bydlení. Dle regulativ je možné stavět budovu o jednom nadzemním podlaží + obytném podkroví. Střecha objektu by měla být valbová. Maximální zastavitelnost pozemku i se zpevněnými plochami je 50 %. Odstupy od sousedních parcel jsou 2 metry. Na pozemku je možné postavit například bungalov o podlahové ploše 150 m2 a rozměrech budovy 7,5 metrů x 20 metrů.

Proč právě tady?
Vlastníte kousek ráje ve vinohradnické oblasti Moravy.
Snadná dostupnost k národnímu parku Pálava a Novým mlýnům.
Infrastruktura pro váš komfortní život je již připravena.
Možnost stavby vlastního domova podle vašich představ.

Vybavenost obce:
Školy, zdravotní péče, obchody a restaurace jsou k dispozici v obci.
Kulturní akce a sportovní aktivity jsou běžné.
Dobrá dopravní dostupnost k větším městům a regionům.

Nepropásněte tuto výjimečnou příležitost stát se součástí této malebné obce a využít všech výhod spojených s vinařským regionem a nádhernou přírodou Pálavy. Kontaktujte nás dnes a dejte svým stavebním plánům nový směr!

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 250 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

762 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Nová, Dolní Dunajovice

Stav

Aktuální

Kontakt