Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 873 m2 – Brno – Bystrc

Bydlení

873 m2

Brno-město

Prodej

Popis nemovitosti

Luxusní pozemek nad Brněnskou přehradou pro náročné !

– uprostřed přírody a rajského klidu, přesto pár minut od centra Brna
– dechberoucí výhled na Brněnskou přehradu z obývacího pokoje a terasy
– projektovaná luxusní vila s dvěma oddělenými přesto snadno propojitelnými bytovými jednotkami a se
stavebním povolením. Můžete tak zítra začít stavět

Tento lukrativní stavební pozemek na prestižní adrese v brněnské části Bystrc může být Váš. V tuto
chvíli Vám už nic nebrání postavit si svůj vysněný dům na nejkrásnějším místě v Brně. Projektovaná vila
uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších.

Posuďte sami:
velkorysé parkovací kapacity v garáži pro 4 auta, výtah z garáže až na vyhlídkovou střešní terasu s privátní wellness zónou, skvěle disponované obytné prostory s velkými prosklenými plochami zajišťujícími nadstandardní přísun denního světla.

Celková užitná plocha projektované vily činí 436 m2 + střešní terasa dalších 126 m2, celkem tak budete mít k dispozici plochu 562 m2, budoucí vila má 10 pokojů, dva kuchyňské kouty a 6 koupelen ve 3 nadzemních podlažích.

Stavební pozemek má celkovou plochu 873 m2 a nabízí v Brně naprosto ojedinělou uliční šíři 44 metrů,
hloubka pozemku je cca 20 metrů. Zastavěná plocha vily je cca 180 m2. Zbývající volná plocha zahrady 690 m2 tak umožní bezproblémové umístění bazénu a okrasné relaxační zahrady s takřka nekonečným výhledem do zeleně přilehlých ovocných sadů a zahrad, kde najdete potřebný klid a trvalé soukromí, neboť okolní pozemky na jihozápadní a severozápadní straně neumožňují žádnou další výstavbu.

Propracovaný architektonický návrh klade důraz nejen na design, ale také na praktičnost a efektivní využití vnitřního prostoru. Z dlouholetého působení na realitním trhu víme, že nabídky tohoto typu se prakticky nevyskytují. Vlastnictví takového pozemku nebo takto výjimečně umístěné nemovitosti se často stává rodinným stříbrem předávaným z generace na generaci.

Brněnská přehrada má na poměry ČR výsostné postavení, žádná česká či moravská metropole se nemůže pochlubit vlastní příměstskou přehradou umožňující rezidenční výstavbu. Zkušenosti ze zahraničí (Rakousko, Švýcarsko, Itálie se svými jezery) naznačují obrovský potenciál budoucího zhodnocení nemovitostí umístěných v těchto exkluzivních lokalitách. Množství lidí využívá přehradu a okolí k rekreaci, mnozí sní alespoň o malé chatě u jezera. Vám se nyní nabízí možnost být zde doma ve vlastní luxusní rezidenci. Zvu vás vřele na odpolední prohlídku pozemku.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

873 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Čihadla, Brno

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt