Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku pro rekreaci, 330 m2 – Tišnov – Hajánky

Bydlení

330 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek o výměře 212 m2 v Tišnově – části Hajánky. Je situovaný v těsné blízkosti lesa. Je svažitý, obdélníkového tvaru, s uliční šíří přibližně 15 m.

V případě zájmu je možné koupit také druhý pozemek o výměře 212 m2. Pozemky je možné koupit samostatně nebo spolu. Jejich celková výměra činí 542 m2 a dělí je od sebe příjezdová cesta. Spodní pozemek je možné využít například pro parkování. Pro více informací kontaktujte makléře.

Dle aktuálně platného územního plánu obce patří pozemek (oba pozemky) do ploch označených jako plochy pro individuální rekreaci s možností umístění stavby pro rodinnou rekreaci (rekreační chaty). Výšková hladina zástavby je územním plánem stanovena na maximálně jedno nadzemní podlaží a podkroví při respektování výškové hladiny okolní zástavby. Zastavěná plocha pozemku má být maximálně 20 %.

Tišnov – část Hajánky leží přibližně 4 km severovýchodně od centra Tišnova. Je situována na úpatí přírodního parku Svratecká hornatina a ze všech stran ji obklopují lesy a kopce. Velmi dobré spojení s centrem Tišnova (12 min. jízdy autobusem, 5 min. jízdy autem) zabezpečuje autobusová zastávka ležící přibližně 300 m od pozemků.

Nádherné výhledy na okolí a na západy slunce nabízí nedaleký Hajánecký kopeček. Jako cíl procházek je možné si také stanovit koňskou stáj – Stanoviska, či okolní lesy v sezóně bohaté na hřiby. Díky umístění pozemků si přijdou na své všichni milovníci přírody a klidu při zachování dobré dostupnosti nedaleké občanské vybavenosti.

Pozemky mohou být vhodné pro umístění malých zahradních modulárních mobilních domků typu „Tiny house,“ které se stávají velice populární.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkaze: https://youtu.be/RwE9t60IHZg

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

330 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Tišnov

Stav

Aktuální

Kontakt