Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemků pro rekreaci, 542 m2 – Tišnov – Hajánky

Bydlení

542 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek o výměře 212 m2 v Tišnově – části Hajánky.

Celková výměra pozemků je 542 m2. Příjezdovou cestou vznikají dvě části. Větší, která se nachází v těsné blízkosti lesa a má výměru 330 m2 a menší část nacházející se přes cestu, která má výměru 212 m2. Spodní pozemek je možné využít například pro parkování. Oba pozemky jsou svažité, obdélníkového tvaru, s uliční šíří 14 – 15 m. Pozemky je taky možné zakoupit samostatně.

Dle aktuálně platného územního plánu obce patří pozemky do ploch označených jako plochy pro individuální rekreaci s možností umístění stavby pro rodinnou rekreaci (rekreační chaty). Výšková hladina zástavby je územním plánem stanovena na maximálně jedno nadzemní podlaží a podkroví při respektování výškové hladiny okolní zástavby. Zastavěná plocha pozemků má být maximálně 20 %.

Tišnov – část Hajánky leží přibližně 4 km severovýchodně od centra Tišnova. Je situována na úpatí přírodního parku Svratecká hornatina a ze všech stran ji obklopují lesy a kopce. Velmi dobré spojení s centrem Tišnova (12 min. jízdy autobusem, 5 min. jízdy autem) zabezpečuje autobusová zastávka ležící přibližně 300 m od pozemků.

Nádherné výhledy na okolí a na západy slunce nabízí nedaleký Hajánecký kopeček. Jako cíl procházek je možné si také stanovit koňskou stáj – Stanoviska, či okolní lesy v sezóně bohaté na hřiby. Díky umístění pozemků si přijdou na své všichni milovníci přírody a klidu při zachování dobré dostupnosti nedaleké občanské vybavenosti.

Pozemky mohou být vhodné pro umístění malých zahradních modulárních mobilních domků typu „Tiny house,“ které se stávají velice populární.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkaze: https://youtu.be/RwE9t60IHZg

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

542 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Tišnov

Stav

Aktuální

Kontakt