Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku – zahrady, 3.115 m2 – Brno – Obřany

Zahrada

3115 m2

Brno-město

Prodej

3 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi rozsáhlý pozemek – zahradu – o výměře 3.115 m2.
Jedná se o soubor sedmi parcel tvořící celek, který je situovaný v Brně – Obřanech v blízkosti známého Obřanského Hradiska, nad ulicí Hradiska.

V nejužší části pozemku je uliční šíře přibližně 9 m. Ve své nejširší, zadní části, má šíři přibližně 25 m. Na pozemcích se nachází vzrostlé stromy. V zadní části pozemků jsou umístěny dvě menší stavby – chaty (20 a 22 m2 zastavěné plochy) s přiděleným číslem evidenčním, zapsány v katastru nemovitostí. Jedna z nich se vlivem stáří na pozemku už reálně nenachází.

Dle aktuálně platného územního plánu spadají pozemky do oblasti ploch s objekty pro individuální rekreaci. Přípustné jsou stávající objekty pro individuální rekreaci, jejich rekonstrukce nebo také dostavby do velikostí stanovených pro novostavby objektů pro individuální rekreaci.

Na spodní části pozemků (blíž k silnici) se nachází elektroměrová skříň (antoníček) s elektřinou. Voda aktuálně není přivedena. Pozemky jsou přístupné a napojené na obecní asfaltovou komunikaci.

Jedná se o velice klidnou zahrádkářskou, chatovou oblast v blízkosti polí a lesů vzdálenou pouze necelých 500 m od trvale obydlené oblasti. Z vrchní části pozemků (část nacházející se dále od silnice) je nádherný výhled do okolí. Za ní se nachází významná archeologická oblast pozdní doby bronzové – Hradisko u Obřan. Okolí je také protkáno turistickými stezkami a je ideální pro volnočasové venkovní aktivity.

Díky své poloze a dobré dostupnosti do města jsou pozemky ideální pro rekreační účely nebo jako investice do budoucna.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

3 990 000 Kč

Plocha pozemku

3115 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Brno

Stav

Aktuální

Kontakt