Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej pozemku 1.092 m2 s  projektem pro dva BD – Krumvíř

Bydlení

1092 m2

Břeclav

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek s vypracovaným projektem pro výstavbu dvou bytových domů v obci Krumvíř.
Na projekt bylo vydáno platné závazné stanovisko odboru územního plánování a rozvoje v Hustopečích.

Plocha pozemku činí 1.092 m2. Je rovinatý, obdélníkového tvaru s délkou přibližně 78 m a šíří přibližně 14 m. Užitná plocha obou navržených budov představuje přibližně 1.499 m2. Náhled půdorysů a pohledů je k dispozici v obrázcích.

Zpracovaný projekt počítá s vybudováním dvou třípodlažních bytových domů. Celkem 27 bytových jednotek dispozičně řešených jako 1+kk, 2+kk a několik málo 3+kk, tři ateliéry a jedna velká provozovna. Počítá se také s vybudováním venkovních parkovacích míst před a mezi bytovými domy. V případě zájmu je možné projekt upravit a dobudovat podzemní garážová parkovací místa.

Přípojky pro sítě – vodovod, elektřina, plyn – jsou připraveny na pozemku. Řešení odpadů je prozatím navrženo formou jímky, případně čističky odpadních vod. Obec však aktuálně buduje novou kanalizaci vedoucí přímo před pozemek, na kterou se bude možné v budoucnu napojit. Ze tří stran je pozemek přístupný z obecní zpevněné komunikace. Hned u pozemku se nachází autobusová zastávka.

Vinařská obec Krumvíř leží 25 km od Hodonína, 20 km od Hustopečí a přibližně 30 km od Brna. Se všemi těmito městy je zabezpečeno také přímé autobusové spojení. V obci se nachází mateřská a základní škola, potraviny a jiné obchody, hřiště, autobusové zastávky a několik vinařství. Okolní příroda poskytuje množství příležitostí pro sportovní aktivity, procházky a turistiku.

Videoprohlídka okolí je k dispozici zde: https://youtu.be/Rsh-dbpgTSM
Pozemek je k dispozici ihned.
Pro více informací, případně pro náhled do existující dokumentace, kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

1092 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Krumvíř

Stav

Aktuální

Kontakt