Výpis nemovitostí

Prodej rodinné domy, 108 m2 – Kobeřice u Brna

4 pokoje

108 m2

Vyškov

Prodej

7 990 000 Kč

Popis nemovitosti

– podlahové topení
– rekuperace vzduchu
– krásný výhled do údolí a na Ždánický les

Dům stojí na klidné jižní straně ulice s výhledem na zahrady a krajinu Ždánického lesa. Tento exkluzivní projekt zahrnuje pouhé dva rodinné domy. Dispozice 4+kk s rozlohou 108 m2 představuje dům s promyšleným designem a velkorysým prostorem. Přízemí, s obývacím pokojem a kuchyní spojenými s terasou a zahradou posuvnými francouzskými okny, tvoří srdce domu. Díky jižní orientaci a mírnému svahu zahrady se naskýtá úchvatný výhled do krajin Ždánického lesa. Prostorná a slunná místnost udržuje obyvatele v centru dění. V přízemí se rovněž nachází velká technická místnost, toaleta a praktické zádveří.

Horní patro poskytuje maximální soukromí celé rodině, s hlavní ložnicí, dvěma dětskými pokoji a koupelnou. Domy jsou prostorné a dobře prosvětlené, s dostatkem úložných prostor a kvalitními technologiemi a materiály. Během stavby je kladen důraz na zateplení a úsporu energie, využívají se moderní plastová okna s izolačními trojskly a podlahové teplovodní vytápění v celém domě. Pro udržení čistého a komfortního ovzduší jsou byty vybaveny rekuperační jednotkou.

Každý dům má retenci pro vsak a sběr dešťové vody, kterou lze využít pro závlahu zahrady. Domy jsou připraveny pro instalaci fotovoltaiky, vlastní klimatizaci a venkovních žaluzií. Venkovní prostor je ohraničen plotem, a parkování je pohodlně umístěno přímo u vchodu do domu. Parkovací stání je vybaveno přípravou elektra pro nabíjecí stanici elektromobilu.

Kobeřice nabízejí krátkou dojezdovou vzdálenost do Brna, nádherné prostředí, nadčasový design a klidné bydlení – všechny důvody pro výběr této lokalitě.

Kolaudace rodinného domu a vaše nastěhování je plánováno na léto. Kupní cena je bez provize

Specifikace nemovitosti

Cena

7 990 000 Kč

Užitná plocha

108 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Újezd II., Kobeřice u Brna

Počet pokojů

4 pokoje

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt